Slider ID

SLIDER – tai Lietuvoje sukurtas premium prekės ženklas, siūlantis neprilygstamus sieninių, atidaromų ir stumdomų sistemų dizaino sprendimus ir pranašiausią vidinę inžineriją.

Išskirtinis dizainas

SLIDER dizaino filosofijos pagrindas – modernios formos, šiuolaikiška spalvų paletė, plonos linijos, minimalistiniai durų rėmeliai. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą įspūdį, vidinė sistemų inžinerija skrupulingai paslėpta nuo žmogaus akių: išorėje nematomas viršutinis bėgelis.

Kokybė

Sistemų gamyboje SLIDER naudoja aukščiausios kokybės įvertinimus turinčias medžiagas, o gamybos proceso metu laikomasi griežtų kontrolės reikalavimų. Viskas tam, kad produktų funkcionalumas, patvarumas ir ilgaamžiškumas nepraslystų pro Jūsų akis.

Pasitikėjimas

Lengvumas ir elegancija, patirtis ir vidinė stiprybė – tai pasitikėjimo SLIDER gaminiais šaltinis. Siūlydami neprilygstamus dizaino konceptus ir pranašiausią vidinių sistemų inžineriją, partnerių ir klientų pasitikėjimą sėkmingai užsitikrinome ne tik Lietuvoje, bet ir bendrojoje ES rinkoje.

„Interjero pasaulyje mėgstama kalbėti apie kompromisus tarp estetikos ir funkcionalumo. Toks dichotominis mąstymas mums yra svetimas. Slider neieško kompromisų. Estetikos prabanga ir funkcinis perfekcionizmas turi vienas kitą papildyti. Daugiametės studijos, eksperimentavimas ir konsultacijos su pasaulyje pripažintais interjero ekspertais mums padėjo sukurti naujus produktus, kurie architektams ir interjero dizaineriams leis užsiimti totalia kūryba, nesirūpinant dėl praktinių ribojimų“.

SLIDER komanda