Virtuvės spintelės: kaip sukurti interjerą ir pasirūpinti funkcionalumu?


Virtuvė – labai svarbi namų vieta. Ji reikšminga ne tik todėl, jog čia vyksta maisto ruoša, bet ir todėl, kad dažnai virtuvė tampa susitikimų su šeima vieta, kur visi kartu sėda prie bendro vakarienės stalo ar pusryčiauja. Todėl labai svarbu, kad virtuvės interjeras būtų ne tik funkcionalus, bet ir jaukus bei šiltas. Vienas svarbiausių baldų virtuvėje – spintelės.

virtuves spinteles

Kokias spinteles rinktis, kad virtuvėje būtų jauku?

Renkantis virtuvės spinteles, labai svarbu atmimti, kad jos turi derėti prie bendro virtuvės interjero. Tai reiškia, jog kuriant minimalistinę virtuvę, reikėtų rinktis šaltesnių spalvų spinteles, kurios neišsiskirtų ir neturėtų per daug lementų. Be to, virtuvės spinteles geriausiai derinti prie virtuvės stalo ir kitų dekoracijų, tokių kaip paveikslas ar vaisių dubuo virtuvėje.

Labai dažnai šiuolaikinės šeimininkės ieško naujų sprendimų, kurie suteiktų virtuvės spintelėms kitą įvaizdį ir veidą. Tam galima rinktis šiuolaikiškus virtuvės baldų gamintojų sprendimus, kuomet spintelės montuojamos netradicinėse vietose, atsirado skirtingais kampais ir ne retai dekoruojamos stiklu ar metalo elementais.

Kokios spintelės bus patogios virtuvėje?

Labai dažnai šeimininkės moterys virtuvės baldus renkasi pagal jų stilių ir spalvų gamą. Tačiau specialistai sako, jog renkantis virtuvės spinteles, reikėtų ne ką mažiau dėmesio skirti ir jų funkcionalumui. Juk nuo to, kaip pagamintos ir sumontuotos spintelės, priklausys ir maisto ruošos procesai. Štai keli paprasti patarimai, kurių reikėtų paisyti, renkantis virtuvės spinteles.

  • Renkantis virtuvės spinteles, atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių jos pagamintos. Labai svarbu, kad užpildas būtų kokybiškas ir atitiktų reikalavimus. Venkite chemiškai paveiktų baldų, kurie gali būti kenksmingi.

  • Didelį dėmesį renkantis virtuvės spinteles, reikėtų skirti ir furnitūrai. Geriausiai į virtuvę rinktis baldus su nerūdijančio plieno furnitūrą, kuri ilgai tarnaus, nekeis formos ir neišsiklaipys.

  • Venkite užsakinėti standartines spinteles. Rinkitės tokias, kurios Jums patogiausios. Prieš užsakydami spinteles, pagalvokite, kokio išdėliojimo norėtumėte, kiek skyrių ir stalčių jose turėtų būti, kad Jums būtų patogu gaminti.

  • Nepamirškite, jog virtuvės spintelės turi būti pritaikytos prie žmogaus, dažniausiai gaminančio namuose. Todėl jos turi būti atitinkamo aukščio ir pločio, kad dažniausiai gaminantis šeimos narys galėtų jaustis patogiai ir maisto ruoša jam nesukeltų papildomų sunkumų.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams