Veidrodinės slankiojančios durys namuose


Veidrodis – puikus namų interjero formuotojas. Jis tinka įvairiausių stilių namuose ir net pačiose netikėčiausiose erdvėse. Turbūt dėl savo unikalumo ir originalumo yra toks populiarus, tad ne retai stumdomų durų pagrindu pasirenkamas būtent veidrodis. Namuose toks baldas atlieka įvairias funkcijas ir kuria skirtingą įvaizdį.

veidrodines durys

Stumdomos durys – tik spintos dalis?

Labai dažnai žmonės mano, jog stumdomų durų mechanizmas, nesvarbu, veidrodinis ar ne, yra tik sieninių spintų dalis. Tačiau tai netiesa, nes stumdomos durys gali būt naudojamos vienos įvairiausiose namų vietose.

Kur tiks veidrodinės stumdomos durys?

Jei turite pakankamai fantazijos, greičiausiai jau ir patys apsvarstėte mažiausiai keletą variantų, kur būtų galima panaudoti veidrodines stumdomas duris. Žinoma, dažniausiai veidrodines stumdomas duris esame įpratę matyti miegamajame, tačiau tai nėra vienintelė vieta namuose, kur tinka toks mechanizmas. Dar viena puiki idėja namuose sukurti papildomos elegancijos – sumontuoti veidrodines stumdomas duris tarp valgomojo ir svečių kambario ar atskiriant bet kokias kitas dvi erdves. Taip pat dažnai veidrodinės stumdomos durys naudojamos kaip durys į terasą a balkoną. Be to, veidrodis suteikia daugiau šviesos ir erdvės patalpai, tad toks sprendimas puikiai tiks bet kurioje mažoje erdvėje, net ir virtuvėje arba vonioje, kur norisi turėti daugiau vietos.

veidrodines durys2

Kaip sukurti išskirtinę išvaizdą?

Veidrodinės stumdomos durys gali atrodyti įvairiai. Jūs galite rinktis didžiules masyvias duris š dviejų dalių, arba pasirinkti netgi sustumiamas stiklines duris iš kelių skirtingų dalių. Kartais veidrodžių žaismas puikiai dera kambariuose, kur mažai baldų, daug erdvės ir šviesos. Tuomet kambarys atrodo dar atviresnis ir šviesesnis. Be to, norėdami sukurti namuose išskirtinį stilių, galite rinktis dekoruoto stiklo duris. Daugelis baldų gamintojų šiandien jau siūlo išskirtinį dekoruotą stiklą, kuris sukurs Jūsų namuose unikalų interjerą. Stiklo dizainą galite rinktis patys, todėl ta reiškia, kad pagal Jūsų užsakymą pagamintos stumdomos veidrodinės durys su dekoruotu veidrodžiu bus unikalus baldas Jūsų namuose. Tokio tipo veidrodžiai puikia tinka koridoriuose, svečių kambaryje ar miegamajame. Žinoma, dekoruotas veidrodis taip pat turi derėti prie visų likusių baldų patalpoje.

Kaip pasirinkti veidrodį?

Kartais baldų gamintojai sulaukia klausimo dėl veidrodžių kokybės ir pasirinkimo. Kai kurie žmonės renkasi tarp tikro stiklinio veidrodžio ir klijuojamos veidrodžio plėvelės. Žinoma, plėvelė yra lengvesnė ir ji nekelia nesaugumo jausmo jei netyčia durys nukristų ir sudužtų, todėl dažniausiai plėvele stumdomos durys dekoruojamos vaikų kambaryje, tačiau kitais atvejais žmonės likę rinktis tikrą veidrodį, kuris sukuria geresnę išvaizdą, ryškiau spindi ir tiksliai atlieka veidrodžio funkciją.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams