Vasaros interjero tendencijos Jūsų virtuvėje


Atėjęs vasaros sezonas noromis nenoromis viduje žadina norą keistis. Keistis norisi ir namuose, daugelis ruošiantis vasarai atsinaujina namų erdves. Tai gali būti puiki proga atnaujinti ir savo virtuvės interjerą. Jei manote, kad tokiai idėjai reikalingas ilgas ir brangus remontas – klystate. Yra keletas gudrybių kurios padės įnešti į virtuvę vasariško vėjo.

3-spring-kitchen

  • Natūralios medžiagos. Vienas pagrindinių šių metų virtuvės akcentų – natūralios medžiagos ir audiniai. Pamirškite lakuotus baldų paviršius ir plyteles. Šiemet atnaujinkite virtuvę medinėmis dekoro detalėmis, kamštine medžiaga, audiniais. Tam puikiai tinka medinės lentynėlės, pinti krepšiai, kamštiniai padėkliukai ant virtuvinio stalo. Atrodytų, visai nedidelės smulkmenos, o virtuvei suteiks naujo įvaizdžio ir geresnės emocijos.

  • Stiklas ir durys. Vasarai labai naudinga atrasti naujas interjero detales ir balduose. Pavyzdžiui, galite pasirūpinti naujomis spintelių durelėmis. Nereikia pirkti naujų komplektų, o virtuvė atrodo visai kitaip. Geriausias šių metų pasirinkimas – medinės durelės su mažais kvadratiniais ornamentais arba stiklo raštais. Jos suteikia dar daugiau natūralumo ir lengvumo Jūsų virtuvei. Tai šių metų vasaros akcentas ir raktas į stilingą virtuvės interjerą.

  • Šviesūs tonai. Atėjus vasarai, norisi nusipurtyti visos neigiamos emocijos ir pamiršti apie sunkius drabužius ir niūrią nuotaiką. Tam labai padeda šviesios spalvos. Panaudokite kuo daugiau jų savo virtuvėje. Pakabinkite naują didelį šviesų paveikslą, pakeiskite stalviršius, pakabinkite naują baltą ar gelsvą šviestuvą. Kelios šviesios smulkmenos suteiks virtuvei daugiau geros energijos, ją optiškai padidins ir praskaidrins.

  • Vasara namuose. Geriausi akcentai vasariškam virtuvės interjerui – įvairios vasaros vizitinės kortelės. Pasistenkite į virtuvę kasdien įnešti po nedidelį vasaros akcentą. Tam puikiai tiks vasariški aromatai, o geriausia, jei nepasivarginsite surinkti ir ant stalo pamerkti pievų gėlių. Tik tiek ir vasara jau Jūsų namuose.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams