Varstomos spintos durys – ar jos gali būti stilingos?


Lietuvoje plačiai paplitusi nuomonė, kad varstomos durys tai stiliaus klaida. Mes teigiame, kad tai tėra mitas.

Skaitykite toliau ir sužinosite – kas naujo baldų gamyboje ir kaip varstomoms durims suteikti polėkio.

Slider varstomoms durims siūlo aliuminį rėmelį, kuris puikiai dera su stumdomų durų MODENA STILO profili

Kur ir kaip dedasi šis, varstomų durų rėmelis – juostelė?

Šis rėmelis pritvirtinamas prie durų užpildo (išsirinktos plokštės) visų keturių šoninių kraštinių. Kitaip tariant, durys yra įrėminamos į tvirtus rėmus, kurių dėka durys tampa ne tik ypatingai stabilios, bet ir labai stilingos.

Vakarų Europoje baldų gamyboje tai yra įprastas elementas, kuris varstomoms durims suteikia šarmo. Lietuvoje, tai vis dar tik populiarėjantis dizaino akcentas.

Kas dar aktualu ?

Tikriausiai retuose namuose sutiksime tik varstomas duris. Stumdomos durys yra ne tik praktiška, bet ir nuostabus dizaino elementas. Ar žinote, kad savo interjere galite sukurti tobulos harmonijos pojūtį suderindami stumdomas ir varstomas duris. Jei pasirinksite MODENA STILO OPEN profilius ir varstomas duris įrėminsite tos pačios spalvos aliuminio rėmeliais – jūsų namai dvelks pavydėtina harmonija. Tai yra mažos detalės nešančios savyje didžiulę jėga, kuri tikrai nelieka nepastebėta.

Kada aliuminis varstomų durų rėmelis yra būtinas?

Jei norite įrengti aukštas varstomas duris, šis aliuminis rėmelis yra vienintelis sprendimas. Be jo – aukštos varstomos durys negaminamos . Tai ypatingai aktualu namuose su aukštomis lubomis.

Išvados:

  1. Kiekvienam spintos užpildui aliuminis rėmelis suteikia papildomo šarmo
  2. Dėka šio rėmelio visos erdvės spintų durys suderinamos ne tik spalva, bet ir rėmeliais, kurie namus ar ofisą paverčia į nedalomą visumą.
  3. Tai tikrai yra pigesnis sprendimas tiems, kurie nori turėti stilingus namus, bet negali įpirkti pačių stilingiausių užpildų
  4. Aukštoms durims tai vienintelis sprendimas


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams