Dekoruojame vaikų kambario spintas


Drabužių ir daiktų spinta – svarbus vaikų kambario baldas, kuriam reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Renkantis tokią spintą, visuomet svarbu apgalvoti jos funkcionalumą. Tuo tarpu mes šiandien norime pasidalinti keliomis originaliomis idėjomis, galinčiomis pagyvinti spintą vaiko kambaryje ir suteikti jai dar daugiau unikalumo.

vaiku spintos

Kodėl verta dekoruoti vaiko spintą?

Nors baldų gamintojai vis dažniau klientams siūlo natūralius baldus, kuriuos galima patiems dekoruoti, nemažai šeimininkių vis dar mano, jog tai keista tradicija. Tačiau kai kalbame apie spintas vaiko kambaryje, reikia pripažinti, jog spintos dekoravimas gali būti labai naudinga ir puiki idėja. Pirmiausia todėl, jog dekoruojant vaiko kambario spintą, bendraujame su savo atžala, kartu leidžiame laiką ir taip stipriname tarpusavio ryšį. Be to, ugdomi vaiko kūrybiniai gebėjimai, saviraiška ir savo gerbūvio kūrimo tradicija. Taigi kaip reikėtų dekoruoti spintą?

Lipdukų ornamentai

Vienas paprasčiausių ir nesudėtingų spintos dekoravimo būdų – apklijavimas lipdukais. Vaikai labai mėgsta lipdukus, todėl būtent tokiu būdu dekoruoti spintą tikrai norės atžala. Galite išsirinkti tiek vaikiškų lipdukų rinkinius, tiek medžiaginius, namams skirtus sienų ir baldų lipdukus ir sukurti ant spintos savo ornamentus. Leiskite vaikui kurti iš lipdukų pasakojimą su jam patinkančiais veikėjais ar tiesiog ornamentą ir pamatysite, kad jam po viso darbo spinta taps mėgstamiausiu baldu.

Pieškime su vaikais

Piešimas – vienas saviraiškos būdų, kurie ne tik leidžia vaikams būti vaikais, tačiua ir teigiamai veikia jų psichologiją. Dar geriau, jei suaugę atranda laiko piešti su savo atžalomis. Todėl piešti ant savo kambario spintos gali būti tikrai šauni idėja. Medžiagai ar medžiui skirtais dažais galite sukurti savo spintą. Su vaiku skirtingomis spalvomis nuspalvinkite spintos dalis, papuoškite ją taškučiais, linijomis ar kitais motyvais ir nepamirškite kažko, atspindinčio Jūsų šeimą. Galbūt vaikas mielai ant spintos užrašytų, jog viduje gyvena jo daiktai.

Dekupažo paslaptys

Labai dažnai tėveliai pasirenka į vaikų kambarį spintas, kurios galėtų tarnauti daugelį metų, net tuomet, kai vaikas jau bus kiek vyresnis. Todėl norint namie sukurti originalią ir dailią spintą, dar ilgai tarnausiančią vaikų kambaryje, pravartu pasidomėti dekupažo technika. Kartu su vaiku galite dekupažu atnaujinti savo spintą. Tai paprastas dekoravimo būdas, kuris spintą pavers išskirtine. Kol atžala maža, spinta atrodys žaismingai, o vaikui paaugus, galėsite ją padekoruoti papildomais elementais ir ji vėl atgis.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams