Renkame spintą vaikui


Įrenginėjant vaiko kambarį, labai svarbu pasirūpinti tinkamais ir funkcionaliais baldais. Spinta vaiko kambaryje – vienas svarbiausių baldų, kurį rinktis reikia atsakingai. Dažniausiai vaikų kambariuose puikuojasi spintos stumdomomis durimis, kurios yra lengvos ir patikimos. Tačiau tai ne vienintelis kriterijus, kurį turi atitikti spintą, montuojama vaiko kambaryje.

2vaikiskos spintos

Vaikai lai būna vaikais

Kai renkamės spintą vaikui, žinoma, pirmiausiai galvojame apie tai, kad ji vaikui tiktų ir patiktų. Vaikiškos spintos dažniausiai yra labai žavingos, spalvotos ir teigiamai nuteikiančios. Tuo būtina pasinaudoti renkant spintą savo atžalai. Geriausiai, jei į parduotuvę rinktis šio baldo keliausite kartu su mažuoju. Tegul jis pataria, kokios spalvos ir ornamentai jam patinka, kokios iliustracijos jam žadina teigiamas emocijas ir kūrybiškumą. Labai svarbu, kad spinta būtų žaisminga ir padėtų vaikui atsipalaiduoti bei saugiai jaustis savo kambaryje.

Ieškome saugių baldų

Šalia kriterijaus, skatinančio vaiko kūrybiškumą, visuomet turite paisyti ir saugos reikalavimų. Vaiko kambarys – vieta, kurioje nuolat vyksta žaidimai ir pramogos, tad čia gali visko nutikti. Specialistai pastebi, kad vaikų kambariuose ne vieta sunkiems ir nesaugiems baldams. Todėl spintą vaikui reikėtų rinktis iš lengvų medžiagų ir tokią, kuria lengva naudotis. Dažniausiai dėl šių kriterijų tėveliai renkasi šiuolaikiškus gaminius. Vienas tokių ir yra spintos slankiojančiomis durimis. Jas lengva darinėti, jomis neįmanoma prisiverti pirštų, o be to, jos yra labai lengvos, taigi nekelia pavojaus vaikui.

vaikiskos spintos

Daugiafunkcinės galimybės

Labai svarbu, kad vaiko kambaryje kiekvieną baldą ir erdvę išnaudotumėte kiek įmanoma žaismingiau ir funkcionaliau. Spintos taip pat gali atlikti kelias funkcijas. Jei rinksitės spintą, kurioje itin daug įvairiausių skyrių ir stalčių, galite būti tikri, jog vaiko kambaryje visuomet bus tvarka. Išmokykite jį rūšiuoti žaislus ir kitus daiktus, atrasti visiems jiems savo vietą spintoje.

Be to, didelė vaikiška spinta gali tapti ir puikia erdve žaidimams. Jei vaiko kambario kampe sumontuosite sieninę spintą su slankiojančiomis durimis, viduje, paliksite šiek tiek erdvės, o ten patiesite spalvingą kilimą, sukursite šaunią vietą vaikų žaidimams. Taip vaikas visuomet žinos, jog žaidimams yra skirta atskira erdvė, be to, suteiksite vaikui dar daugiau džiaugsmo. Juk tokios žaidimų erdvės draugai greičiausiai tikrai neturi.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams