Tinkama spinta vaikų kambariui


Vaiko kambario spintaIšsirinkti baldus vaikų kambariui nėra paprastas dalykas. Nors dažnai manome, kad miegamasis kambarys kelia daugiausiai klausimų ir kriterijų baldams, iš tiesų dar sudėtingiau įrengti vaikų kambarį. Pirmiausia todėl, jog šiai erdvei reikia rasti ne tik kokybiškus, bet ir universalius bei žaismingus badus, kurie dar ir būtų saugūs. Slider.lt nori pasidalyti keliais patarimais, kaip išsirinkti spintą vaikų kambariui.

  • Saugumas. Pats svarbiausias kriterijus, įrenginėjant vaikų kambarį yra ne kas kita kaip vaiko saugumas. Čia visi baldai ir išplanavimas turi būti saugūs ir nekeliantys pavojaus. Kalbame ne tik apie smailius kraštus ar nesunkius baldus, bet ir apie nelaimingus atsitikimus. Štai slankiojančių durų spintų ekspertai atskleidžia, jog būtent tokios spintos ypač mėgstamos į vaikų kambarius todėl, kad jas darinėjant nėra tikimybės prisiverti pirštus. Be to durys lengvos ir paprastai atsidaro.
  • Žaismingumas. Jei įrenginėjate vaikų kambarį, kuriame gyvens mažyliai dar iki paauglystės, čia labai svarbu daug žaismingumo ir spalvų. Gera žinia ta, kad spintos slankiojančiomis durimis gali kaip reikiant pasitarnauti įrenginėjant vaikų kambarį. Kaip? Šių spintų pasirinkimas itin platus. Galite rinktis pačių įvairiausių raštų ir tekstūrų duris. Taigi lengva ir patogu sukurti Jūsų vaikui tinkamą ir patinkantį kambario dizainą. Be to, spintas lengva priderinti prie kitų kambario baldų. Juk vaikų kambaryje turi vyrauti stilius, žaismingumas, tačiau ir harmonija.
  • Universalumas. Labai svarbu, kad vaikų kambario baldai būtų ne tik dailūs, bet ir tinkantys įvairaus amžiaus vaikams. Juk kambario baldų neperkame kasmet ir nedarome remonto per naujo, jei pasikeičia mūsų stilius ir pomėgiai. Todėl labai svarbu, kad kambarys būtų įrengtas taip, jog tiktų ir mažesniam vaikui, o kartu patiktų jam kai šiek tiek paaugs. Dėl to kambario komplektui labai tinka spinta slankiojančiomis durimis. Tai gali būti spalvingas ir stilingas baldas, tačiau jis puikiai atrodo ir dera tiek prie vaikiško, tiek prie subtilesnio stiliaus.
  • Kokybė. Žinia, kad vaikų kambarys turi ištverti daugiausiai išbandymų. Todėl patartina, jog visi baldai vaikų kambaryje, įskaitant ir spintą, būtų parinkti paisant aukščiausios kokybės kriterijų. Sveikintinas pasirinkimas yra spinta slankiojančiomis durimis, mat kokybiška furnitūra ir tinkamas durų užpildas reiškia, jog tokia spinta tarnaus Jums toli gražu ne vienerius metus.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams