Svarbiausia spintos dalis – furnitūra


Renkantis naują spintą, reikia atsakyti sau į begalę klausimų: kokio stiliaus, išmatavimų, spalvos, medžiagos spintos mums reikia. Žinoma, visi šie klausimai yra labai svarbūs ir reikalingi, tačiau kartais klientai pamiršta pagalvoti apie svarbiausią spintos dalį – furnitūrą.

Furnitūra – tai visos laikančiosios ir panašios spintos detalės, tokios kaip rankenos, vyriai, spynos, bėgeliai, profiliai, laikikliai ir pan. Ši dalis spintoje su stumdomomis durimis tampa pagrindiniu akcentu, todėl labai svarbu patiems renkantis baldus išsirinkti tinkamas detales.

  • Kaina. Dažniausiai furnitūra yra pats brangiausias spintos elementas. Dėl to nereikia išsigąsti, tačiau ir kainą geriau sumokėti racionalią. Specialistai pataria neieškoti pigiausių variantų, nes tai gali reikšti nekokybiškus baldus ir trumpą jų tarnavimo laiką. Tačiau ir permokėti nereikėtų. Geriausias būdas patikrinti, ar Jūsų spintos furnitūros kaina reali yra kreiptis į specialistus. Vienoje įmonėje paprašykite, kad Jums sukomplektuotų norimą spintą su furnitūra o tada projektą nuneškite kitiems gamintojams ir paprašykite, kad jie įvertintų, kokia yra tokio projekto kaina. Tai dažnai pasiteisina, o klientas sužino realias kainas.
  • Kokybė. Svarbiausias furnitūros kriterijus – kokybė. Jei spintai stumdomomis durimis suteikiama dviejų metų garantija, tai reiškia, kad būtent tiek turėtų nepriekaištingai laikyti furnitūra. Kad baldų nereikėtų keisti, remontuoti ar parduoti, iš anksto pasirūpinkite furnitūros kokybe. Geriausiai rinktis aliuminio furnitūra, kuri ypač atspari mechaniniams pažeidimams, yra tvirta ir nekeičia savo formos.
  • Panaudojimas. Renkantis furnitūrą, nemanykite, kad tai tik pagrindiniai bėgeliai ir spintos rankenos. Pasirūpinkite, kad tinkama medžiaga būtų naudojama tiek stalčiams, tiek pakaboms ar vietai pakabinti drabužius, taip pat spintos lygių tvirtinimams.

Jei furnitūra nekokybiška

Liaudies išmintis sako, kad skūpus moka du kartus. Galima pasakyti, kad kalbant apie spintos furnitūrą, šis prietaras veikia. Jei neinvestuosite pinigų ir laiko renkantis šią spintos dalį, greičiausiai neapsidžiaugsite rezultatu. Dėl nekokybiškos furnitūros atsiranda pirmieji spintų ir kitų baldų gedimai:

  • Krenta lentynos
  • Išsiklaipo stalčiai
  • Nebevažinėja durys
  • Durelės praranda savo formą
  • Pakabos su drabužiais nebesilaiko

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams