Susimontuokite spintą stumdomomis durimis patys


Baldu gamybaBaldų gamintojai dažnai teigia sulaukiantys klientų klausimų, kaip būtų galima patiems namuose įsirengti vis populiarėjančią spintą su stumdomomis durimis. Iš tiesų, turintys nemažai energijos ir mokantys darbus atlikti pagal instrukciją, tai gali padaryti.

  • Tačiau pirmiausia, reikia išsiaiškinti, ar tikrai turite vietos tokiam baldui. Spinta su varstomomis durimis turėtų būti netoli sienos, šalia jos reikia numatyti erdves durims atsidaryti į šonus. Dažniausiai tobulas tokios spintos variantas – niša sienoje. Jei koridoriuje ar kambaryje turite įsirengę nedidelę nišą ar nenaudojamą erdvę – tai puiki vieta spintai stumdomomis durimis.
  • Atradę vietą būsimam naujam baldui, išmatuokite visus reikiamus duomenis. Tiksliai paskaičiuokite, kokio aukščio ilgio, pločio, gylio bus Jūsų spinta. Jei montuosite paprastą spintą, jai didelių reikalavimų nėra, tačiau jei norite namuose įrengti kiek didesnę erdvę, labiau primenančią drabužinę – pasirūpinkite, kad gylis joje būtų bent 1 metras.
  • Gerai viską paskaičiavę, sukurkite spintos planą. Geriausia jį nusibraižyti, arba paruošti interaktyviam naudojimui kompiuteryje. Plane turi būti numatytos visos detalės, atstumai ir išmatavimai. Paskaičiuokite, kokie aukščiai bus tarp spintos lentynų. Kai viską nubraižysite, įvertinkite, ar šis rezultatas atitinka Jūsų viziją ir pagal poreikius pataisykite, priartindami prie galutinės idėjos.
  • Turėdami išmatavimus keliaukite ieškoti plokščių. Užduotis yra surasti ne tik plokštę, bet ir kas ją išpjaus pagal jūsų matmenis.
  • Nepamirškite svarbiausio pirkinio – furnitūros ir sujungimo detalių. Ruošdami planą jau suskaičiavote, kiek tiksliai medvarščių Jums reikės, kokio dydžio turėtų būti bėgeliai, rankenėlės. Tad išėję iš parduotuvės turėtumėte turėti:
  1. Medvarščius
  2. Lentjuostes luboms ir grindims
  3. Laminato medžio drožlų plokštes
  4. Juostas apdailai

Grįžę namuose ant sienos perkelkite turimą spintos viziją ir planą, nusipieškite, kur kokia detalė turės būti, o tada kibkite į darbą. Pirmiausia tvirtinami spintos rėmai, tuomet į bėgelius įstatomos durys. Jei spinta didelė ar montuojate daugiau drabužinę nei spintą, pirmiausia į sienas susukite lentynas ir stalčiukus. Kai visos dalys sumontuotos, apkalkite kraštelius apdailos juostele, pritaikyta prie namų interjero.

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams