Stumdomos spintos durys. Kaip neapsirikti?


Jūsų stumdomos spintos durys  gali būti super stilingos, aukštos kokybės ir už prieinamą kainą. Sužinokite, kaip galite kontroliuoti baldų gamybos procesą.

Jei nusprendėte įsigyti spintą su stumdomomis durimis, skirkite minutę laiko ir sužinokite kaip :

  •   stumdomos durys gali būti  pagaminamos ir už prieinamą kainą;
  •  spintos su stumdomomis durimis, arba kitaip “stumdomos spintos”  gali kainuoti mažiau.

Ar žinote iš kokių dalių susideda spintos stumdomomis durimis? Paanalizuokime išsamiau:

  1. Lentynų sistema

          1.1  Užpildas

          1.2 Vidaus elementai

       2. Durų sistema

          2.1  Užpildas

         2.2  Slenkančios sistemos (bėgeliai + ratukai)

         2.3  Durų pritraukimo mechanizmas

1)  Kaip sutaupyti renkantis stumdomos spintos užpildą?

1.1   Durys ir spintos šonai bus visuomet matomi. Šioms spintos dalims galite pasirinkti patinkančią spalvą ar medžiagą. Lentynų sistemai galite rinktis pigesnes plokštes.

1.2   Apie užpildo medžiagą apsispręskite iš anksto. Blizgusis MDF (medžio dulkių plokštė) atrodo nuostabiai, tačiau atminkite, kad užpildas tik grožis. Tam kad stumdomos durys tarnautų ilgai – kokybiškos turite dėti svarbiausias detales –  slenkančias sistemas. Realiai įvertinkite savo galimybes ir užpildo medžiagų kainas. Kur kas pigesnis sprendimas yra LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė) Tačiau noras turėti stilingą spintą niekur nedings. Sprendimas gali būti toks: renkatės LMDP ir keletą intarpų – juostelių. Kaina bus tikrai mažesnė, o spinta taip pat  atrodys nuostabiai.

1.3   Kokį užpildą besirinktumėte, rinkoje bus keletas skirtingų gamintojų produktų. Išsirinkite optimalų sprendimą. Rinktis brangiausių plokščių – tikrai nebūtina.

2)   Kaip sutaupyti renkantis vidaus elementus?

Čia yra tik vienas patarimas. Atsakingai apgalvokite,  aptarkite su būsimos spintos naudotojais, ko Jūms tikrai reikia. Pribumbasų čia yra devynios galybės. Erdvė kainos kilimui – beribė. Pasidomėkite ką rinka siūlo ir išvenkite momentino susižavėjimo. Rinkitės tik tai, ką 100 % naudosite.

Neduokite valios emocijoms!

3)   Kaip sutaupyti renkantis slenkančias sistemas?

[one_half]stumdomos spintos[/one_half]

[one_half_last]stumdomos spintos[/one_half_last]

3.1 Ar žinote, kad slenkančios sistemos yra pats svarbiausias spintos stumdomomis durimis (arba dar kitaip vadinamos –  stumdomos spintos) elementas? Renkantis šį elementą turime Jums SUPER pasiūlymą. Pasirinkę Slider siūlomus MODENA profilius ir savo spintai suteiksite neįtikėtino modernumo, naujoviškumo bei stilingumo. Spintos išorėje matosi stulbinamai plonos linijos, ji atrodo lyg berėmė konstrukcija. Minimalistiškai moderni, stilinga, plonomis linijomis spinta – būtent tai yra naujausios baldų mados kodas. .

3.2)Pasirinkę sidabro spalvos MODENA profilius – Jūs nei kiek brangiau nemokėsite. Jie kainuoja tiek pat, kiek kainuoja įprastiniai profiliai. MODENA profiliai yra super pasiūlymas, nes vertę Jūs gaunate ženkliai didesnę nei  sumokama kaina. Stumdomos durys, dėka naujausių technologijų,  Jūsų  namams gali suteikti  ypatingas linijas, kurios slepiasi po MODENA ženklu.

3.3 Pasirinkę Slider siūlomus MODENA profilius gausite dvigubą naudą:

a) profiliai dirbs įprastą darbą – laikys duris;

b) tai stulbinamai stilingas sprendimas, kurio dėka Jūsų durys taps kvapą gniaužiančiu Jūsų namų dizaino elementu.

Įvertinkite tai virtualiai čia 

Daugiau apie Slider.lt atstovaujamas stumdomas sistemas skaitykite skyrelyje   Apie mus.

4)    Ar reikia taupyti renkantis durų pritraukimo mechanizmą ?

Šį elementą tikrai reikės keisti jei pasirinksite prastos kokybės. Todėl kaip ir slenkančios sistemos, taip ir durų pritraukimo mechanizmas privalo būti kokybiški, rekomenduotina tos pačios firmos.

Stumdomos durys

Išvados:

Projektuojant lentynų sistemą svarbiausia yra patogumas, ergonomiškumas, funkcionalumas. Medžiagos yra tik antroje vietoje.

Stumdomos durys tarnaus ilgai, jei svarbiausios detalės (slenkančios sistemos ir durų pritraukimo mechanizmas) bus pasirinkti kokybiški. Pvz SLIDER .

Baldų gamyba leidžia stumdomos spintos kainą sumažinti, jei apgalvosite kiekvieną jos sudedamąją dalį.

Išsamesnė informacija apie kainas  šiuo metu ruošiama.  Aplankykite mus vėliau.

Šiandien kainas Jums paskaičiuos ir pakonsultuos:  furnitera@furnitera.lt  mob. 869644846

 

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams