Pasidaryk pats: kaip gaminamos stumdomos durys?


Baldų gamintojai pripažįsta, kad pastaruoju metu slankiojančios durys ir ir jų sistemos ypač populiarėja. Žmonės, supratę šio mechanizmo naudą, noriai įsirengia slankiojančias duris ar spintas su tokiais mechanizmais pačiose įvairiausiose namų erdvėse. Iš tiesų tai nėra taip sudėtinga padaryti ir pačiam, šiandien dalijamės trumpu instruktažuslankiojancios durys, kaip tai padaryti.

  1. Pasirinkite vietą, kur norėtumėte, kad būtų Jūsų slankiojančios durys. Dažniausiai slankiojamos sistemos montuojamos patogiose vietose, kurias norima užmaskuoti, kurios nekrinta į akis. Pavyzdžiui, jei namuose turite nišą spintoje, netvarkinga ar nenaudojamą kampą – tai pati geriausia vieta slankiojančioms durims. Tačiau prieš pradedant darbus reikia viską išsimatuoti. Išmatuokite, kokio pločio ir gylio spintos norėsite ir pagal tai turėsite keliauti rinktis medžiagų.

  2. Patiems montuojant slankiojančias duris galima pasirinkti, ar norite patys pasigaminti duris, ar pirkti jas jau pagamintas pas baldų gamintoją. Abejais atvejais reikėtų atkreipti dėmesį į durų sudėtį. Dažniausiai slankiojančių durų sistemoms naudojamos laminuotos drožlių lentos, kurios yra ne tik lengvos ir įvairių spalvų, bet ir ilgaamžiškos bei lengvai prižiūrimos.

  3. Labai svarbu skirti pakankamai dėmesio furnitūrai. Nuo jos priklausys spintos ilgaamžiškumas ir naudojimo patogumas. Geriausiai rinktis ne per daug minkštą medžiagą. Pastaruoju metu populiariausias nerūdijantis plienas, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir ilgai tarnauja nepakeitęs formos.

  4. Nusprendę dėl furnitūros ir pasirinkę medžiagas, patikrinkite, ar turite visas tinkamas detales. Slankiojančios durys gali būti sumontuojamos tik turint duris ir mechanizmą, o jei norite, kad namuose atsirastu spinta slankiojančiomis durimis, pasirūpinkite ir lubų bei sienų lentjuostėmis. Taip pat įsigykite kelias PVC juostos, kurią galėsite naudoti apdailai.

  5. Pirmiausia montuojame judėjimo mechanizmą. Jis sumontuojamas bėgeliais ir ratukais. Mechanizmas tvirtinamas ant grindų bei durų apačioje. Labai svarbu, kad prieš pirkdami bėgelius, būtumėte įsitikinę, kokį svorį jis gali išlaikyti.

  6. Tuomet prie kraštų kalame apdailos juostas, kad paslėptume ratukų mechanizmą.

  7. Duris tvirtiname prie pagrindo ir lentjuostėmis sukuriame sienas bei lubas. Viduje galite pasiruošti skyrelius, įsirengti apšvietimą ir mėgautis nauju baldu namuose. Slankiojančios durys, sukurtos Jūsų pačių rankomis, namuose atrodys moderniai ir tvarkingai.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams