Stiklas baldų gamyboje


Spintos

Renkantis naujus baldus ir projektuojant modernius kambarius, tenka apsispręsti, iš kokių medžiagų bus gaminami baldai ir kokiomis detalėmis jie bus papuošti. Baldų gamintojai pripažįsta, jog šiandien klientai skiria daug pagarbos stiklo medžiagai, kurią lengva pritaikyti įvairiose namų zonose ir namams suteikti žavesio bei stiliaus.

Baldų gamyboje naudojamas dekoratyvinis stiklas, kuris yra gruntuotas, dažniausiai vientiso lakšto, todėl yra patikimas ir saugus. Jis gali būti keleto rūšių:

  • Bespalvis
  • Tonuotas
  • Raštuotas
  • Matinis
  • Veidrodinis

Pagal savo poreikį galite pasirinkti, kokios rūšies stiklas Jums reikalingas. Štai spintų gamyboje dažniausiai renkamasi veidrodinį ir raštuotą stiklą, kartu juos apjungiant į stilingą baldą. Virtuvės baldų dekorui dažniausiai tinka tonuotas stiklas, o štai bespalvis ir matinis puikiai tiks vonios ir svetainės baldams, tokiems kaip spintelės, nedideli staliukai.

Stiklo panaudojimas ypač išpopuliarėjo pradedant vis dažniau namuose įrenginėti modernaus stiliaus dizainą, mat stiklas iš esmės spinduliuoja stilių ir eleganciją. Stiklą galite naudoti tiek dekoracijoms, tiek ištisiems baldams. Dažniausiai pirkėjai renkasi stiklo baldus ir dekorą todėl, kad tai medžiaga ypač suteikianti baldams ir visai erdvei grakštumo ir elegancijos, stiklo medžiaga sunkiai pasiduoda mechaniniams pažeidimams ir yra išskirtinai tvirta, be to ant stiklo galima išgauti įvairiausius ornamentus, o juo sukurti pačias netikėčiausias formas.

Skirtingose namų erdvėse stiklą ir iš jo gamintus baldus galite panaudoti skirtingai:

  • Koridorius – vieta, kur stiklo dekoracijų vengti neverta. Čia galite sukurti sienos nišoje stiklinę lentyną su apšvietimu, ant kurios pastatysite keletą žavingų detalių, tokių kaip Jūsų šeimos nuotraukų rėmeliai, nedidelė vazelė.
  • Svetainėje. Svarbus stiklinis akcentas svetainėje – kavos stalelis. Jis dažniausiai būna iš stiklo ir svetainėje sukuria jaukią ir žavingą aplinką. Tačiau nepamirškite, kad stalelis neturi liūdėti, pasirūpinkite, kad svetainėje būtų dar vienas stiklinis akcentas ar detalė, kad kambaryje būtų išlaikytas stilius ir harmonija.
  • Vonioje. Tai vieta, kur stiklas tampa patalpos karaliumi. Čia galite įsirengti stiklines spinteles, stiklo pakabas, pertvaras, o ką jau kalbėti apie didelį veidrodį prie vonios ar virš Jūsų kriauklės.
  • Virtuvė. Šioje erdvėje stiklo taip pat nebūna permažai. Čia stiklą galite naudoti spintelių durelėms, kad būtų lengva matyti, kas yra viduje. Taip pat pasikabinkite stiklines lentynas ant sienos ir pastatykite stiklinę vazą su vaisiais ant valgomojo stalo. Pamatysite, kaip Jūsų virtuve taps modernumo išraiška.

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams