Neprilygstami dizaino konceptai ir pažangiausia vidinė
sistemų inžinerija už Jums priimtiną kainą.

Produktai, gaudantys akis

Kaina – vienas svarbiausių veiksnių, nulemiantis apsisprendimą pirkti arba nepirkti.

Leiskite savo svajonėms pildytis su SLIDER MODENA slankiojančiomis sistemomis.

Kaina – vienas svarbiausių veiksnių, nulemiantis apsisprendimą pirkti arba nepirkti. Leiskite savo svajonėms pildytis su SLIDER MODENA slankiojančiomis sistemomis.
Ar ieškodami naujos stumdomos spintos susimąstote, kokią vertę gausite už sumokėtą kainą? Taip, Jūs esate visiškai teisus – stumdomosios spintos kaina ir jos vertė tikrai nėra tas pats.
• Spintos kaina – tai pinigų kiekis, kurio netenkate sumokėdami pardavėjui.
• Spintos vertė – nauda kurią gaunate įsigydami vienokio, ar kitokio tipo spintą.
Kitaip sakant, kainą už naują savo spintą Jūs galite sumokėti tokią pačią, tačiau jos vertė dažnai gali skirtis net keliais kartais.

Ką daryti?

Dirbdami su SLIDER slankiojančiomis durų sistemomis ir pelnę pripažinimą Lietuvoje ir užsienyje, galime Jus patikinti, kad įsigyti unikalią šiuolaikiško dizaino ir aukštos kokybės spintą už optimalią kainą įmanoma. Leiskite savo svajonėms pildytis: susikurkite išskirtinę spintą, kurios vertė žymiai didesnė nei kaina.

Kodėl?

Jūsų perkamos spintos su slankiojančiomis durų sistemomis vertę dar prieš pirkimą tinkamai įvertinti gali tik šios srities specialistas. Jūs tikrąją įsigyto baldo vertę pajausite tik pradėję naudotis naująja spinta.

Kaip?

Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų būsima spinta, kaip ir kiekvienas kitas baldas, yra surenkama iš atskirų elementų. Spintos kokybė, panašiai kaip ir Jūsų asmenybės sėkmė bei stiprybė, susideda iš smulkių ir apgalvotų vidinių detalių. Pagrindiniai spintos elementai:
• Baldinės plokštės;
• Furnitūra;
• Slenkančios sistemos;
• Dekoracijos.
Kiekvieną iš išvardintų spintos elementų gamina ir tiekia keletas skirtingų gamintojų. Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir spintų gamyboje Jūs turite galimybę rinktis pigias, abejotinos kokybės medžiagas. Tačiau egzistuoja „aukso viduriukas”, kuris leidžia naudoti kokybiškas sudedamąsias dalis už optimalią kainą.

SLIDER žino, kad Jums rūpi ne žemiausia kaina, bet įkvepiantys sprendimai už optimalią kainą. 

SLIDER spintų gamybos partneriai.

SLIDER gamybos partneriais tampa tik tos įmonės, kurių darbo kokybė yra neabejotinai aukšta, o darbo metodai patikrinti. Tokiu būdu mes puikiai žinome ir galime kontroliuoti, su kokiomis medžiagomis dirba mūsų rekomenduojami gamintojai. Todėl Jūsų spintai su slenkančiomis sistemomis, pagamintai mūsų rekomenduotų baldų gamintojų, drąsiai suteikiame net 5 metų garantiją. Pagal aukščiau pateiktus skaičiavimus Jūs galite įsigyti unikalaus dizaino spintą su stumdomosiomis durimis už optimalią kainą. SLIDER rekomenduojamų spintų gamintojų sąrašą rasite paspaudę nuorodą žemiau.

Spintų gamintojai

Kokia stumdomos spintos vertė slypi po nurodytomis preliminariomis kainomis?

Laminuotos medžio drožlių plokštės.
Laminuotos medžio drožlių plokštės: spintų kainos yra paskaičiuotos su „Kronopol”, „Kronospan”, „Pfleiderer”, „Bolderaja“ drožlių plokštėmis. Šių gamintojų plokštės pasižymi ekonomiška kaina ir aukšta kokybe. Daugiau apie LMDP kokybę skaitykite čia.
Jei rinksitės medžio dulkių plokštes, jos suteiks spintai prabangos ir elegancijos įspūdį, bet už jas teks sumokėti brangiau. Medžio dulkių plokštė (MDF) yra gerokai brangesnė nei medžio drožlių (LMDP).

 

Stumdomų durų profiliai – aukštos kokybės, patvarūs, aliuminio metalo SLIDER profiliai.
Atkreiptinas dėmesys į tai, jog galite rinktis arba naujuosius SLIDER MODENA profilius arba įprastus profilius. MODENA profiliai yra labai ploni, pasižymi išskirtiniais lengvumo ir elegancijos konceptais, grįstais skrupulingai paslėpta vidine inžinerija.

SLIDER MODENA plonų linijų profiliai

Standartiniai profiliai

Leiskite savo svajonėms pildytis, net ir ieškodami optimalios kainos. Ekonomiškesnis sprendimas – sidabrinių MODENA midi, Modena mini profiliai. Sidabro blizgaus, šampano blizgaus, baltos, juodos spalvos SLIDER MODENA profiliai yra puikus pagalbininkas kuriant išskirtinį dizainą už šiek tiek aukštesnę nei įprasta kainą.

Stumdomų durų dizainas: galimi variantai?

SLIDER Jums siūlo neprilygstamus šiuolaikiško dizaino konceptus. Kad Jūsų namų interjeras įkvėptų, o dizaino sprendimai nepraslystų pro akis.
Vienas didžiausių spintų su stumdomomis durimis privalumų – didžiulė durų dizaino įvairovė. Leiskite savo svajonėms pildytis, net jei ieškote ekonomiško sprendimo. SLIDER Jūsų spintai gali pasiūlyti paprastas stumdomas duris be jokių intarpų ir dekoracijų už itin patrauklią kainą.
Už papildomą kainą galite rinktis Jūsų svajones ir poreikius išpildančius intarpus, papuošimus, dekoracijas bei kitus išskirtinės Jūsų spintos aksesuarus.

Stumdomos durys be intarpų.

Spinta su minimaliu vienu jungiamuoju profiliu.

Stumdomos durys – išskirtinio dizaino koncepcijos. .

4 naudingi patarimai:

Kaip „neprašauti pro šalį“ renkantis naują spintą su stumdomosiomis durimis? 

1. Niekada neklauskite, kiek Jums kainuos 1 metras spintos. Verčiau pasidomėkite, kokią vertę Jūs gausite už kainą, kurią sumokate.
2. Niekada nelyginkite parduotuvėje stovinčios spintos kainos su baldininko pateikta spintos kaina.
3. Niekada neieškokite baldininko, kuris spintą pagamins „per trumpiausią laiką”. Geri baldininkai niekada nestokoja darbo – net ir krizės metu. Atminkite, kad kokybė visais laikais turi savo vertę.
4. Atminkite, kad dažniausiai siūlomos didelės nuolaidos bus taikomos Jūsų būsimos spintos vertės sąskaita. Kokybiškoms ir funkcionalioms medžiagoms taikyti dideles nuolaidas neįmanoma.