Spintos, stalčiai ir mažieji piršteliai


mazasKiekvienas tėvas žino, jog didžiausias atradėjas yra ne kas kitas, o jo vaikas. Dažniausiai mažosios atžalos namuose pasitelkusios fantazijas kaip reikiant priverčia pavargti ir tėvus, kurie nesuprasdami, iš  kur vaikas atrado vieną ar kitą daiktą, priversti griebtis įvairiausių gudrybių. Jei Jūsų namuose taip pat auga vienas ar daugiau tokių smalsių neklaužadų, turbūt ir Jums smalsu, kaip apsaugoti mylimąjį mažylį nuo traumų, o kartu ir išsaugoti spintų bei stalčių turinį.

Geriausia apsauga – mąstymas

Net jei jau pradėjote parduotuvėse ieškoti priemonių, kaip išvengti nemalonumų mažojo smalsuolio paieškų metu, pirmiausia pats laikas pagalvoti apie tai, kaip nesuteikti vaikui galimybės susižeisti namuose. Todėl geriausia, jei prieš pasirūpindami įvairiomis apsaugomis, iš vaikui pasiekiamų ir matomų vietų patrauktumėte visus daiktus ir baldus, kuriais jis gali susižeisti. Taip sukursite patogiausią ir parankiausią erdvę vaikui pažinti namus ir tobulėti. Tik pasirūpinę elementariais saugumo principais, galvokite apie specialiąsias priemones.

 

Galvokite apie baldus

Labai dažnai išvengti įvairių traumų padeda tinkamas baldų pasirinkimas. Vienas būtų išvengti pirštų privėrimų namuose – rinktis lengvas slankiojančių durų sistemas. Tai ypač patartina idėja vaikų kambariui. Įrengus spintas ir stalčius slankiojančių durų sistemos pagalba, užtikrinsite, kad vaikas neprisispaus ir nesusimuš mažųjų pirštelių, taigi jis galės žaisti savo kambaryje saugiai ir ilgai.

Apsirūpinimas specialiosiomis priemonėmis

Žinoma, ne visuomet pavyksta apgalvoti kelis žingsnius į priekį, o ypač kai kalbame apie kelis vaikiškus žingsnius. Juk dažnai mažieji stebuklai mus taip nustebina ir pasinaudoja tokiomis idėjomis bei technikomis,  apie kurias mes niekada nepagalvojome. Todėl norint išvengti namuose traumų, reikėtų pasirūpinti tinkamomis apsaugos priemonėmis. Štai keletas iš jų:

  • Nuo pirštų prisispaudimo padės durų apsaugėlės. Jos gali būti įstatomos taip, kad durys neužsidarytų iki galo arba neatsitrenktų į sieną.
  • Jei namuose vietos nedaug, o net ir vaikui pasiekiamose spintelėse norisi šiek tiek tvarkos, greičiausiai Jums padės durų atsidarymo apsaugėlės. Jos užklijuojamos taip, kad vaikas neatsegęs jų nesugebės atidaryti dujinės, spintos ar šaldytuvo durų. Stebėkite, kad vaikas nepastebėtų, kaip apsaugėles atsegate, juk  mažyliai taip greitai mokosi.
  • Kartais mažylių smalsumui nėra ribų, o ir baimės, kaip žinia, pas juos mažoka, todėl kartais noras pažinti pasaulį gali būti labai pavojingas. Norėdami apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų, šiek tiek paūgėjus vaikui, įsigykite elektros lizdų užkištukus, kurių pagalba užkišite lizdus, jie nebus pasiekiami mažiems smalsiems pirštukams.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams