Originalios idėjos spintai slankiojančiomis durimis


Labai dažnai interjero dizaineriai pripažįsta, jog žmonės kreipiasi į juos vis ieškodami naujų sprendimų savo namuose. Nors dažnas iš mūsų namuose mėgstame harmoniją ir ilgaamžiškumą, specialistai teigia, jog retkarčiais atnaujinti namus arba jiems suteikti keletą šviežių idėjų – tikrai puikus sprendimas. Pasirodo, net ir įprastas erdves, kurios turi savo aiškią funkciją, galima pritaikyti originaliai ir žaismingai. Šiandien siūlome apžvelgti kelis originalius spintų slankiojančiomis durimis panaudojimo būdus.

Spintos slankiojančiomis durimis – baldas, atrandamas dažno lietuvio namuose. Jau keletą metų Lietuvos baldų gamintojai neslepia, jog mūsų kraštiečiai itin pamėgo šias stilingas, funkcionalias ir erdves spintas. Ne retai jos yra ne tik patogios naudoti, bet ir lengvai pritaikomos ne tik drabužių laikymui.

Spinta-žaidimų kambarys

Vienas populiariausių sprendimų, kurį galima pritaikyti, norint panaudoti spintas slankiojančiomis durimis ir kitoms funkcijoms, tai žaidimų kambario įrengimas spintoje. Šį sprendimą ypač dažnai renkasi tėveliai, norintys savo vaikui sukurti žaismingą ir jaukų kambarį. Dažniausiai vaikų spintos slankiojančiomis durimis yra gana erdvios, o jiems tiek daug stalčių ir spintelių nereikia, tad apatines erdves galima panaudoti žaislų sandėliavimui. Spintoje įrengus žaismingą apšvietimą, ištiesus spalvingą kilimą su trasomis ar kitais ornamentais namuose sukursite puikią žaidimų erdvę savo mažyliui.

Spinta-darbo kambarys

Jei namuose tenka ne retai iš darbo grįžti su papildomomis užduotimis, dažniausiai atsiranda darbo kambario poreikis. Žinoma, ne kiekvienuose namuose yra papildomas kambarys, kurį būtų galima tam priskirti. Tačiau galbūt Jūsų namuose puikuojasi didelė sieninė spinta stumdomomis durimis? Tokiu atveju ją lengvai galima paversti darbo vietą. Pakanka įsirengti papildomą išvažiuojamą stalčių ir stalinę lempą. Prie spintos pastatę darbui tinkančią kėdę visuomet, kai prireiks papildomai padirbėti, atsidarysite spintą ir ten rasite savo darbo vietą. Argi gali būti kas paprasčiau?

Spinta-rankdarbių gamykla

Pasirodo, Lietuvoje pastaraisiais metais itin populiarėja rankdarbiai ir namų gamybos prekės. Dažniausiai tokia veikla populiari tarp dailiosios lyties atstovių. Deja, nusprendus užsiimti rankdarbiais ar atradus kūrybinę aistrą, ne visuomet namuose yra erdvių, kur būtų galima ramiai tuo užsiimti. Tačiau jei namuose turite erdvią spintą slankiojančiomis durimis – štai Jums ir nauja darbo vieta. Pasirūpinę nedideliu staliuku ir tinkamu apšvietimu, į artimiausius stalčius galite susidėlioti savo rankdarbiams reikalingas medžiagas ir įrankius ir taip ši vieta bet kada Jums nusprendus kažką pagaminti, bus pasiruošusi Jūsų darbui.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams