Spalvų naudojimas skirtingose namų erdvėse


Norėdami suSpalvu ivairovekurti jaukius ir funkcionalius namus, turite paisyti ne tik tinkamo išplanavimo, baldų pasirinkimo, bet ir spalvų gamos. Nors šiandien dažnai linkstama eksperimentuoti spalvomis ir atspalviais, įrengiant namus, egzistuoja tam tikra tvarka ir patariamas spalvų pasirinkimas, kad kiekviena erdvė atsiskleistų pagal savo funkciją.

  1. Miegamasis. Miegamasis – poilsio ir atsipalaidavimo zona. Čia viskas turi skleisti teigiamas emocijas ir gerą nusiteikimą. Specialistai dėl to pataria miegamajame vengti itin ryškių, ekstravagantiškų spalvų. Geriausiai, jei čia pasirinksite žalsvus ir melsvus atspalvius. Tai raminantys ir teigiamų emocijų priduodantys atspalviai. Taip pat kai kurioms detalėms galima naudoti švelniai rožinę spalvą. Ieškantiems šiek tiek aistros ir žaismingumo, pravers ir keletas raudonų akcentų. Tačiau svarbu nepersistengti, nes raudona spalva labai aktyvi ir daug jos miegamajame gali neleisti atsipalaiduoti ir tinkamai išsimiegoti.
  2. Svetainė. Čia tinka visi geltonos ir rudos spalvų atspalviai. Taip galite sukurti jaukią ir malonę patalpą. Geltona spalva Jums ir svečiams spinduliuos teigiamos emocijas ir padės jaustis jaukiai, o rudos spalvos atspalviai suteiks natūralumo ir šilumos. Tokie deriniai ypač sveikintini svetainės erdvėse, nes šios spalvos leidžia kambaryje rinktis įvairių spalvų baldus.
  3. Virtuvė. Virtuvėje gali egzistuoti patys įvairiausi spalvų deriniai. Viskas priklauso nuo to, kokią funkciją norite jai suteikti. Štai pavyzdžiui jei norite, kad virtuvėje kiltų noras valgyti, būtų geras apetitas – rinkitės raudonas detales. Geriausiai raudoną spalvą derinti su pilka ar gelsva. Atvirkščiai – ieškantiems būdo, kaip įrengti virtuvę, kuri prisidėtų prie sveikos gyvensenos būdo – patartina rinktis melsvus atspalvius. Tai spalva, kuri slopina apetitą, tad jei dar priderinsite melsvas lėkštes, gausite puikių rezultatų. Tuo tarpu jei Jūsų virtuvė – ne tik valgymo, bet ir bendravimo bei svečių priėmimo zona, galite rinktis kiek tamsesnius, solidesnius atspalvius, tokius kaip ruda, violetinė. Jie suteiks virtuvei jaukumo ir sukurs žaismingą interjerą.
  4. Vonia. Šiai namų erdvei puikiai tiks beveik visi spalvų deriniai, jeigu mokėsite tinkamai juos išpildyti. Žinoma, nenurungiama pirmūnė vonioje yra melsva spalva. Visgi, tai vandens simbolis. Ji ramina ir suteikia polėkio. Taip pat ypač tinka žalsva ir švelnios pastelinės spalvos, kurios derinamos su dar švelnesniais ar visai baltais tonais. Tačiau šiandien voniose atsiranda jau ir raudonų, rudų, oranžinių atspalvių. Jie taip pat puikiai atrodys, jei suporuosite juos su švelnesniais tonais ir sukursite dailias mozaikas.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams