Ieškantiems sieninės spintos


Spinta – kone svarbiausias namų baldas. Jų galime rasti beveik visose namų erdvėse: koridoriuje įspraustos mažos spintelės baldams ir drabužiams, virtuvėje ar vonioje kaba spintelės įvairiems įrankiams, svečių kambaryje pūpso komodos, o miegamajame karaliauja sieninės spintos. Būtent pastarosios ypač populiarios baldų gamyboje. Jei ir Jūs ieškote naujos sieninės spintos savo namams, šiandien dalijamės keliais naudingais patarimais, kaip reikėtų rinktis spintą.

Pirmiausia, reikėtų žinoti, kur spinta stosienines spintos.slider.ltvės ir kokį vaidmenį atliks. Dažniausiai miegamajame sieninės spintos būna itin aukštos ir siekia lubas. Jos išnaudoja daug erdvės ir talpina nemažai drabužių. Tuo tarpu jei sieninė spinta montuojama koridoriuje, ji dažnai būna ilga, tačiau siaura, kad netrukdytų praėjimui. Tad prieš keliaudami pas gamintoją, būtinai pagalvokite, kur ir kaip Jūsų spinta stovės. Naudinga ieškant spintos ir ją užsakant jau žinoti tikslius išmatavimus.

Nors kartais galima pagalvoti, kad visos sieninės spintos gaminamos naudojant tas pačias medžiagas, tai iš tiesų nėra tiesa. Medžiagų pasirinkimas gana platus ir jis priklauso nuo Jūsų poreikio. Labai svarbu atminti, kad nereikėtų taupyti ant sieninių spintų medžiagų, nes nuo to priklauso spintos tarnavimo laikas ir kokybė. Svarbiausias spintos akcentas – slankiojančių durų sistema. Ji gali būti gaminama iš plieno arba aliuminio. Abi šios medžiagos yra pakankamai patvarios, tačiau skiriasi kaina ir tarnavimo laiku. Jei Jūsų sieninės spintos durys bus lengvos, jos puikiai funkcionuos pasirinkus aliuminio sistemą, tačiau jei rinkotės sunkesnę medžiagą ir stambesnes duris, geriau rinktis plieninius bėgelius ir sistemas.

Dar vienas svarbus akcentas, renkantis sienines spintas – išmanyti jų laikymo sąlygas ir priežiūrą. Kitokio tipo spintoms tai ne taip svarbu, tačiau sieninės spintos turėtų būti statomos namų patalpose, kuriose nesikaupia drėgmė. Slankiojančių durų sistema gali tapti neefektyvi, jei durys nuo drėgmės išsipūs ir pakeis formą. Tuomet bus sunku duris darinėti, jos gali “išeiti” iš savo vietos bėgeliuose ir teks keisti jei ne visą spintą, tai bent jau slankiojančias duris. Todėl labai svarbu nuolat rūpintis sienine spinta. Vėdinkite kambarį, jei jame nuolat renkasi drėgmė, karts nuo karto patikrinkite, ar nekinta durų forma ir storis.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams