Sieninės spintos vaikų kambaryje


Vaiko kambario įrengimas – tikras iššūkis. Čia labai svarbu ne tik spalvos ir atrakcijos, bet ir tinkamai parinkti bei lavinantys ir naudingi baldai. Renkantis pagrindinius baldus į vaiko kambarį, svarbu atkreipti dėmesį į pasirenkamas spintas. Vienas geriausių pasirinkimų – sieninės spintos.

sienines spintos, sienines spintos vaiku kambariui

Vaikai yra labai aktyvūs ir nuolat prisigalvoja veiklos, todėl pirmiausia sieninės spintos gali pagelbėti, nes taupo kambario erdvę. Skirtingai ne kito tipo spintas ar komodas, sienines spintas galite įmontuoti į sienos nišą. Taip spinta neatrodys didelė, bus paslėpta ir nekris į akį, sutaupys kambaryje vietos, tačiau viduje talpins nemažai daiktų.

Be to, sieninės spintos labai naudingos vaikų kambariui todėl, kad jas galima įrengti tokioje nepastebimoje vietoje ir jos nekels netvarkos namuose. Skirtingai nei įprastos komodos ar tiesiog daiktų dėžės, kurias įprasta įrenginėti vaikų kambaryje.

Žinoma, renkantis sieninę spintą vaikų kambariui, reikėtų pagalvoti ne tik apie jos funkcionalumą, bet ir gerą išvaizdą. Dažniausiai vaikų kambario sieninės spintos yra šviesių ar net ryškių spalvų. Jeigu spinta bus įmontuota į sienos nišą, naudinga rinktis neutralią šviesią spalvą. Tuo tarpu jeigu ji kaip tik bus pasirinkta kaip kambario akcentas, tinka ir kiek ryškesnės spalvos. Svarbiausia kurti tinkamą derinį. Spinta neturėtų išsiskirti savo spalva, ji turi derėti su kitais baldais ir dekoracijomis kambaryje.

Naudinga rinktis kokybišką furnitūrą naujai spintai vaikų kambaryje. Labai dažnai sieninės spintos vaikų kambariuose pasirenkamos dėl savo universalumo. Jas iš pradžių galima naudoti su durelėmis, ypač jei vaikai dar nedideli, o vėliau jas galima nuimti. Dažniausiai durelės išmontuojamos kai vaikas jau paauga. Tuomet įprasta sieninė spinta tampa žavingu baldu su atviromis erdvėmis. Atžala gali džiaugtis atviromis lentynomis, pasitelkęs jas ir dekoracijas gali sukurti naują savo kambario interjerą.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams