Rytietiško interjero stilius namuose


Lietuvių namus vis dažniau užkariauja naujos tendencijos, vis daugiau linkstama išbandyti kitų kultūrų interjerą. Vienas populiariausių – rytietiškas interjeras. Rytų kultūros mums vis dar siejasi su paslaptimi, mes vis dar norime kuo labiau jas pažinti, prisiliesti iš arčiau. Namuose rytietiški akcentai ir apraiškos – puikus pavyzdys. Ieškantiems galimybių namuose įpūsti šiek tiek rytų dvelksmo, galime patarti keletą dalykų.rytietiskas interjeras

Spalvos – stiliaus vedlės

Kuriant rytietišką namų interjerą labai svarbu galvoti apie spalvas ir jų derinius. Kiekvienas interjero stilius turi savo spalvų paletę. Štai rytų kultūroje spalvos ypač svarbios ir reikšmingos. Kiekviena iš jų turi savo energiją, prasmę, todėl turi būti naudojamos ir derinamos labai atsakingai. Namuose rytietišką interjerą padės sukurti ryškios ir sodrios spalvos, tokios kaip raudona, oranžinė, geltona, tamsiai ruda, žalia, šokoladinė spalvos. Dažniausiai šviesios spalvos naudojamos gyvenamosiose patalpose, o ryškios – virtuvėje. Dažniausiai rytietiško stiliaus namuose grindims naudojamos itin tamsūs rudi, o kartais net juodi pasirinkimai.

Baldų išskirtinumas

Rytietiško stiliaus namuose pastebėsite, jog ir baldai alsuoja Rytų šalimis. Dažniausiai baldai tokiuose namuose turėtų būti nedideli ir smulkūs. Poilsiui ir sėdėjimui skirti baldai yra žemi ir nedideli, o aukščiau pakelti baldai turi elegantiškas, dažniausiai lieknas kojas. Baldų pasirinkime labai svarbu formos. Tokio tipo interjere dažniausiai vyrauja lentų formų ir stačiakampių baldų deriniai.

Medžiagų paslaptingumas

Renkantis medžiaga stiek baldams, tiek dekoracijoms, labai svarbu atkreipti dėmesį į natūralumo ir lengvumo kriterijų. Dažniausiai rytietiško interjero dekoracijoms ir baldams naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medis, bambukas, smėlis, akmuo. Jos gali būti derinamos su marmuru, stiklu, plastmase. Labai reikšminga vieta skiriama matiniams ir permatomams baldams, interjero detalėms.

Detalių savitumas

Kad ir kaip skoningai įrengsite savo namus, rytietiško stiliaus interjerą geriausiai atskleis ne baldų ir spalvų visuma, o šiam stiliui priklausančios detalės. Dažniausiai tai tokios detalės kaip žvakės, akmenukai, stiklo rutuliukai, bambuko ornamentai. Tačiau detalių geriausiai nepadauginti, kad namai nebūtų sunkūs ir neatimtų iš Jūsų energijos. O geriausia, jei rūpindamiesi namų interjero detalėmis ir dekoru pasitelktumėte feng shui taisykles. Jos užtikrins tinkamą energijų judėjimą namuose.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams