Ruošiamės spintą žiemai: kaip sutaupyti vietos?


Keičiantis metų sezonams, keičiasi aprangos stilius ir įpročiai, todėl daugelis mūsų ir vėl bandome atnaujinti savo garderobą bei pertvarkyti drabužių spintas. Turbūt ir Jūs ne kartą susidūrėte su problema, jog ruošiant spintą žiemai, joje tarsi pritrūksta vietos. Storų megztinių ir šiltų drabužių čia telpa gerokai mažiau nei plonų vasarinių drabužių ar suknelių. Tad šiandien pasidalysime keliais paprastais patarimais, kaip ruošiant drabužių spintą žiemai, atrasti joje daugiau vietos.

  1. Būkite kritiški. Vienas svarbiausių kriterijų, padedančių sutaupyti vietos spintoje yra būtent kritiškumas. Pripažinkite, jog spintoje keisdami garderobą naujam metų sezonui, paliekate šiek tiek šiam metų laikui ne taip ir tinkančių drabužių. Dažnai žiemos sezono metu spintoje galima rasti atvirų palaidinių ar per daug lengvų suknelių. Tad šį kartą pažvelkit eį tvarką kritiškai ir pamatysite, jog vietos sutaupyti tikrai pavyks.

  2. Atsisakykite senienų. Dažnai spintos pertvarkymo metas tampa puikia proga šiek tiek atsinaujinti garderobą. Keisdami drabužių vietas, galite vėl peržiūrėti ir įvertinti, kokių drabužių nešiojate mažiausiai, o kai kurių gal visai nebuvote užsidėję šį sezoną. Deja, dažniausiai tai reiškia, jog jų nevilkėsite ir kitąmet, tad geriausia jais imti ir atsikratyti. Net jei tai itin dailūs džinsai, kurie vis dar laukia, kol grįšite į kitas formas. Atsikratę drabužių, kurių nenešiojate, tikrai atlaisvinsite vietos spintoje naujiems šiemet madingiems megztinukams žiemai.

  3. Naudokite pagalbines priemones. Kartais atrodo, kad ruošiant spintą žiemai, ko gero, reikės pirkti papildomą spintą, kadangi žieminiai drabužiai tokie stori, kad visi nė netelpa į lentynas. Jeigu net atsikračius tais drabužiais, kurių nenešiojate, vis tiek kankina toks jausmas, rinkitės papildomų priemonių vietai sutaupyti. Pavyzdžiui, itin storus drabužius, kuriuos gal kiek rečiau naudojate sulankstykite kiek atokesnėje vietoje, pavyzdžiui po lova. Tuo trapu spintoje vietos sutaupysite, pasinaudoję specialiais orą ištraukiančiai maišais. Jie yra puikus pagalbininkas ruošiant spintą žiemai, kai reikia ir drabužius tvarkingai surūšiuoti, ir vietos per daug neužimti. Pasinaudoję tokiais maišais spintoje sukursite tvarką, visuomet matysite savo drabužius, o storieji megztiniai nebeužims visos spintos vietos.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams