Patarimai, kaip pritaikyti LED apšvietimą spintoms ir kitiems baldams


Kasdien technologijoms žengiant į priekį, modernėja ir namų interjeras. Apšvietimas namuose visuomet vaidina labai svarbų vaidmenį. Nuo jo dažnai priklauso namų atmosfera, apšvietimas ne retai gali pasitarnauti kuriant erdvių dydžius ar net formas. Nuolat keičiantis klientų poreikiams, gamintojai kasmet siūlo vis naujesnes apšvietimo technologijas. Pastaruoju metu ne tik namų, bet ir baldų apšvietimui itin dažnai pasirenkamos LED technologijos.

LED apšvietimą naudoti ne tik namuose, bet ir prie baldų, yra labai patogu todėl, jog galima pasirinkti pačius įvairiausius apšvietimo variantus. Pagal poreikį galima naudoti LED profilius, juosteles, paneles ir panašiai. Kaip panaudoti LED apšvietimą, norint apšviesti spintas ir spinteles?

LED apšvietimas – geriausias virtuvės spintelių draugas

turbūt nesuklysime sakydami, jog dažniausiai LED naudojamas apšviesti virtuvės spinteles. Čia spintelių apšvietimas reikalingas, nes ne retai virtuvėje didžiulės dienos šviesos nereikia, užtenka kelių papildomų šviesos šaltinių virš spintelių. Tai ypač aktualu gaminant maistą, pjaustant. Taip pat patogu, jei keli šviesos šaltiniai įrengti apatinėse spintelės, spintelių, kurios yra tamsios ar įrengtos kampuose, viduje. Tam patogu pasinaudoti LED technologijomis. Pavyzdžiui, po viršutinėmis virtuvės spintelėmis galite sumontuoti kelias atskiras LES lemputes, kad gaminti ar plauti indus būtų patogu. Tuo tarpu apatinis apšvietimas po spintelėmis, sukurs jaukų interjerą, o spintelėse įrengtas apšvietimas leis rasti reikalingus įrankius net pačioje spintelės glūdumoje.

LED padės surasti drabužius pintoje

Dar vienas naudingas LED panaudojimas, kuriant namuose jaukų apšvietimą – tai LED drabužių spintoje. Ar Jums būna atvejų, kai atsidarote spintą ir nežinote, ką apsirengti, nes drabužių tiesiog nesimato? Tokią problemą galite išspręsti įrengę apšvietimą spintoje. Geriausia, jei apšvietimas įsijungtų nuo judesio. LED technologija puikiai tinka baldų viduje, nes sukuria jaukų ir neerzinantį apšvietimą. Tad viskas matyti, o ir akys nevargsta.

Apšvieskime lentynas

Taip pat galite pasinaudoti šia technologija, apšviesdami lentynas ir sekcijas. Ypač tuomet, kai lentynos naudojamos kaip dekoracija. Pavyzdžiui, jei koridoriuje yra ilga lentyna su nuotraukomis ir kitomis jaukiomis smulkmenomis, LED technologija puikiai apipavidalins lentyną ir suteiks patalpai romantikos. Be to, LED puikiai dera su stiklinėmis lentynomis ir pertvaromis. O jei namuose kampe esate pastatę knygų lentyną, pagalvokite, gal ir jai naujo įvaizdžio suteiktų ne per daug ryškus, tačiau stilingas apšvietimas.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams