Patarimai, kaip įsirengti apšvietimą drabužių spintoje


Ar žinojote, jog statistiškai 70 proc. savo drabužių mes nenešiojame vien todėl, kad jų nematome atvėrę spintą? Žinoma, galbūt ši statistika labiau tinka moterims, mat vyrai, ko gero, garderobo turi gerokai mažiau, tad gerai atsimena viską, kas guli jų spintose. Tačiau tais atvejais, kai spintą yra gana didelė, tiek vyrams, tiek moterims kyla nesklandumų dėl spintos spintelių ir lentynų matomumo. Jei iki šiol nesumąstėte, kaip išspręsti šią problemą, galime Jums padėti. Laikas pagalvoti apie spintos apšvietimą. Dalijamės keliai paprastais patarimais, kaip pasirūpinti šviesa drabužių spintoje.

spintos dizaineris

Turėkite pagrindinį šviesos šaltinį

Kaip ir bet kurioje erdvėje namie, taip ir spintoje, privalu pasirūpinti vienu pagrindiniu šviesos šaltiniu. Tai galėtų būti lempa spintos viršuje, kuris skleidžia daugiausiai šviesos. Tačiau nereikia apsiriboti vien ja, mat tokiu atveju greičiausiai taip ir liksite nepastebėję apatinių lentynų ar tolimesnių spintos kampų, mat pagrindinis šviestuvas skleidžia šviesą ribotu atstumu.

Atskirų erdvių apšvietimas

Labai svarbu, kad spintoje būtų įrengti ir keli atskiri šviesos šaltiniai, kurie būtų ne tokie ryškūs, tačiau itin naudingi. Pasirūpinkite, jog spintoje šviečiant vienai šviesai, atsidarius stalčių, jo viduje sunku kažką įžiūrėti, mat žemyn nuo lempos krinta mūsų pačių šešėlis. Kaip tai išspręsti? Įsirengti daugiau šviesos šaltinių. Pavyzdžiui, pagalvokite apie papildomas švieseles stalčiuose, gilesnėse lentynose arba erdvėje kur kabinami drabužiai. Be to, ne pro šalį būtų apšviesti ir veidrodį. Tokiems sprendimams itin tinka nedidelės baro lemputės bei LED lempučių juostos. Tai pakankamai šviesos suteikiantys šaltiniai, tačiau taupantys energiją ir galintys būti naudingi ilgą laiką.

Šviesa tampa funkcionali

Įrengiant drabužių spintos apšvietimą, labai svarbu galvoti apie tai, kaip jis pasitarnaus ir kaip efektyviai veiks. Pavyzdžiui, reikėtų atminti, jog spintoje nėra nieko geriau kaip bent vienas šviesos šaltinis, veikiantis nuo judesio. Efektyviausias sprendimas, jei atvėrus spintos duris, įsižiebia bent vienas šviesos šaltinis. Taip galite sutaupyti laiko, nes ieškant konkretaus rūbo ir žinant, kur jis yra, atsivėrus durims ir užsidegus šviesai, tuojau pat jį pamatysite ir galėsite pasiimti. O ilgiau renkantis rūbus, galite pasitelkti į pagalbą ir daugiau šviesų, įsijungti tas, kurios dabar Jums reikalingos. Galbūt atsivėrus stalčius reikia papildomos švieselės, o gal reikėtų įjungti šviesą aplink veidrodį šukuojantis?SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams