Pagrindinės durų remonto priežastys


sugedo spynaDažniausiai įsigydami duris įsivaizduojame, kad jos tarnaus mažiausiai penketą metų. Tačiau norai ir svajonės išsipildo ne visuomet. Jei durys tarnauja ne taip kaip pirmą dieną, arba pastebėjote gedimų, greičiausiai Jums prireiks durų meistro, kuris pasirūpintų tinkamu durų funkcionavimu. Pateikiame kelias pagrindines priežastis, dėl kurių reikėtų susirūpinti apie durų remontą.

  • Užsikirtusi spyna. Dažniausiai užsikirtusią spyną gali lengvai pataisyti durų remonto darbus atliekantis specialistas. Tačiau tai nėra pagrindinė remonto priežastis. Žymiai dažnesnė durų remonto priežastis tampa atvejai, kai žmonės užsikirtusias spynas ima laužti patys ir taip visiškai sugadina durų rakinimo mechanizmą.
  • Užsitrenkus namuose. Dar vienas dažnas atvejis, kuomet žmonėms prireikia durų remonto, yra nelaimingi atsitikimai. Turbūt daugeliui yra tekę pakliūti į situaciją, kai užsikerta durys, namuose lieka užrakinti raktai arba gyventojai, negalintys ištrūkti į laisvę. Tokiais atvejais dažniausiai imamasi durų laužimo, o po tokių atvejų prisireikia ir durų remonto.
  • Pasenus išvaizdai. Labai populiari durų remonto priežastis yra senos durys. Dažniausiai, jei įsigijote itin patikimas kokybiškas duris, verta tikėtis, kad jos tarnaus ilgus metus. Tačiau ilgainiui jos gali nublukti, prarasti savo tinkamą išvaizdą. Tuomet laikas atnaujinti jas ir kreiptis į durų meistrą. Jis be vargo suremontuos duris, atnaujins jų išvaizdą ir vėl galėsite džiaugtis ilgaamžėmis, tvirtomis ir dailiomis durimis namuose.
  • Aplinkai paveikus. Vienas didžiausių pavojų bet kokioms durims – aplinkos pavojai. Drėgmė, vanduo, purvas ir kiti veiksniai gali lemti prastą durų išvaizdą ir sumažėjusį funkcionalumą. Durų remonto meistrai pastebi, jog ne retai tenka remontuoti būtent aplinkos paveiktas duris. Tokiems darbams geriausiai kreiptis į profesionalą, puikiai išmanantį remonto technikas ir priemones.
  • Atsiradus nesandarumui. Dar vienas populiarus durų gedimas – nesandarumas. Jei Jūsų namuose durys tarnauja ne vienerius metus, tikėtina, jog suprastėja jų sandarumas. Dažnai gyventojai patys bando įveikti šį durų gedimą tačiau retai kada tai pavyksta. Tai iš tiesų yra dar viena populiari durų remonto priežastis.

Jei norite, kad Jūsų spintos stumdomų durų neprireiktų remontuoti, patikėkite Jų gaminimą ir montavima profesionalams. Taip pat atsižvelkite į priežiūros rekomendacijas.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams