Originalios idėjos palėpės spintai


Palėpė yra kone kiekviename individualiame name. Ir ne tik. Ne retai palėpę galima rasti ir šiuolaikiškai įrengtuose kotedžuose bei didesniuose viršutinių aukštų butuose. Kartais šeimininkai nė nenutuokia, kad palėpė iš tiesų gali būti labai funkcionali namų erdvė. Ne retai ji tiesiog paliekama nenaudojama, nors mūsų interjero specialistai sako žinantis net kelis patrauklius būdus palėpės išnaudojimui. Pavyzdžiui, palėpė gali tapti puikia ir tikrai patogia spinta.

palepes-spintos

Senų daiktų slėptuvė

Žinoma, jog populiariausias palėpės išnaudojimas yra senų daiktų sandėliavimas ir saugojimas. Tiesa, tai yra puiki idėja palėpės išnaudojimui, tačiau argi nebūtų smagu, jei visi šie seniai naudoti daiktai pelėpėje turėtų savo vietą? Pamėginkite palėtęje įrengti slankiojančias duris ir taip sukursite dailią sieninę spintą. Kelios sumontuotos lentynos, šviesos šaltinis ir Jūsų palėpė taps puikiausiu atsiminimų kampeliu. Jei patiesite kilimėlį ar numesite pora pagalvėlių – Jūsų ankščiau nenaudojama palėpė taps ne tik jaukia spinta, bet ir vietele atsiminimams atgaivinti vartant senus nuotraukų albumus ar dėliojant svarbius daiktus.

Produktų sandėliukas

Dar vienas būdas, kaip palėpė gali tapti dažnai naudojama spintele yra galimybė palėpėje susidėti reikalingus Jums produktus, kurių nereikia laikyti šaldytuve. Daugelis individualiuose namuose gyvenančių žmonių turi maisto sandėliuką. O tie, kurie neturi tam vietos, gali pasirinkti tam palėpę. Palėpė gali būti puiki vieta laikyti konservus, kruopas, kitus maisto produktus, kurie sandariai uždaryti. Kaip įrengti tam tinkančią spintą? Tereikia prie palėpės sienos sumontuoti kelias lentynas, o jų apačioje prisukti mažyčius apvalius skirtukus, kurie padėtų stiklainiams ir indams laikytis lentynoje ir neišbyrėti. Galite tokios lentyną netgi netvirtinti prie sienos, o jos apačioje prisukti ratukus. Taip į palėpę nereikės nuolat užeiti, galėsite tiesiog išsitraukti nedidelę produktų lentynėlę arčiau savęs.

Asmeninė drabužinė

Jei palėpė yra įsitaisiusi prie Jūsų kambario, ją kuo puikiausiai galite panaudoti savo asmeninei drabužinei įrengti. Drabužių spintos ir stalčiai – puiki idėja palėpei. Dažniausiai drabužiams vietos namuose trūksta visuomet, o palėpė taip ir lieka neišnaudota. Pasitarkite su interjero ekspertais, kaip Jūsų palėpę galima išnaudoti drabužių laikymui, ir taip sukursite puikią asmeninė drabužinę. Sumontavę kelis erdvius stalčius drabužiams, džiaugsitės, jog pamėgti ar dažnai naudojami drabužiai nuo šiol yra arčiau Jūsų kambario.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams