Nestandartiniai baldai skirtingose namų erdvėse


Baldų gamintojai pripažįsta, kad vis labiau populiarėja nestandartiniai žmonės. Klientai jau atsisako minties kopijuoti kažkur pamatytą gražų baldą ir namuose vis dažniau siekia sukurti unikalų savo nnestandartiniai baldaiamų interjerą. Prie to dažnai prisideda ir netradicinis išplanavimas ar netikėto dydžio erdvės.

  • Virtuvėje. Pati populiariausia vieta namuose, kurioje dažniausiai tenka naudoti nestandartinius baldus yra virtuvė. Labai dažnai įvairiuose butuose ar namuose pasitaiko itin mažos arba atvirkščiai – labai erdvios virtuvės. Tokiu atveju standartinis virtuvinis komplektas čia nebus geriausia išeitis. Baldus reikia priderinti pagal patalpos išmatavimą, kad jei atrodytų puikiai ir leistų laisvai judėti erdvėje.

  • Vonia. Dar viena populiari vieta, kurioje klientai vis dažniau linksta išbandyti kažką naujo – tai vonia. Čia dažniausi nestandartiniai baldai – slankiojančios durų sistemos, į nišas įmontuoti baldai, išskirtinių išmatavimų pakabinamos vonios spintelės. Be to individualūs baldai voniai suteikia unikalumo, intymumo. Tai labai svarbu kuriant vonios interjerą.

  • Svetainė. Nestandartiniai baldai ne ką rečiau apsilanko ir įvairių žmonių svetainės erdvėse. Kuriant modernų, rytietišką ar skandinavišką stilių reikia rinktis unikalius ir išskirtinius baldus. Kiekvieną kartą kuriant kažką naują svetainėje, reikia pritaikyti ir baldus. Dažniausiai būtent svetainei gaminami standartiniai baldai tinka toli gražu ne kiekvienam pastatui ir ne visuomet atitinka šeimininkų norus.

  • Miegamasis. Dažniausi nestandartiniai baldai miegamajame – lova ir spintos slankiojančiomis durimis. Miegamasis yra erdvė, kurioje norisi atsipalaiduoti, pailsėti ir jaustis labai jaukiai. Todėl čia žmonės dažnai ryžtasi sumontuoti tokius baldus, kurie būtų išskirtiniai ir unikalūs. Juk miegamasis – tai Jūsų asmeninė erdvė, kurkite ją taip, kad joje Jums būtų gera.

  • Koridorius. Rečiau nestandartiniai baldai užsakomi į koridorių. Dažniausiai tais atvejais, kuomet koridoriaus išplanavimas yra ypač netradicinis. Tuomet žmonės ieško kaip užpildyti erdvę ir padaryti ją jaukią bei malonią. Be to, nestandartiniai baldai prieškambaryje pasitarnauja kuriant išskirtinį interjerą. Jei namuose norite įpūsti kažko naujo, pakanka prieškambaryje sumontuoti sieninę spintą be durų ar slankiojančių durų sistemą ir padekoruoti patalpą keliais vienetiniais daiktais.

Norintiems susiprojektuoti nestandartinius baldus, Slider.lt rekomenduoja savo gamybos partnerius. Drasiai kreipkitės pagal savo gyvenamą vietą ir garantuojame Jums, gausite geriausią, kokybišką pasiūlymą:

Gamintojų kontaktaiSLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams