Naujovė baldų rinkoje – aukščiausio blizgumo plokštės


Kuriant baldus ir namų interjerą, ne retai stilistai susiduria su kokybės ir grožio sąlyčio klausimu. Ankščiau rinkoje buvo įprasta, jog itin gražios baldų detalės ne visuomet buvo patikimos ir tarnavo ilgą laiką. Tuo tarpu neseniai Lietuvos rinkoje pasirodžiusios aukščiausio blizgumo plokštės sulaužė stereotipus ir parodė, jog galima kurti išskirtinį interjerą su originaliais bei funkcionaliais baldais.

Aukščiausio blizgumo plokštės – kas tai?

Ilgai tobulinta ir rinkai pristatyta „Polylac“ technologija – tai itin blizgios plokštės, naudojamos namų interjerui. Jos išsiskiria tuo, jog yra itin blizgios ir skirtingai nei ankščiau gamintos blizglios plokštės, jos yra aukščiausio atsparumo lygio. Tai reiškia, jog pagaliau į baldų gamybos rinką įžengia ne tik blizgus, bet ir atsparus paviršius.

Norint sukurti tokios kokybės gaminį, reikėjo jungti kelias skirtingas gamybos technologijas. Aukščiausio blizgumo plokštės išgautos sujungus keturis skirtingus sluoksnius. Tai apsauginė PET plėvelė, MDF sluoksnis, dekoratyvinis popierius, bei specialiai šioms plokštėms sukurtas apsauginis sluoksnis. Apjungus šiuos aplinkai draugiškus elementus sukurtos iki šiol rinkoje niekur nematytos plokštės. Jos tuo jau pat tapo geidžiamos baldų gamintojų.

Kur pritaikyti aukščiausio blizgumo plokštes?

Šios universalios ir itin dailios plokštės buvo sukurtos tam, kad jas būtų galima naudoti gaminant pačius įvairiausius baldus. Tokios plokštės gali papuošti vonios, virtuvės, miegamojo ar svetainės erdves namuose. Baldų gamyboje tokios plokštės gali būti pritaikomos tiek stalviršiams, tiek durelėms, tiek dekoracijoms.

Šias šiuolaikiškas ir rinkoje jau įsitvirtinusias plokštes lengva pritaikyti todėl, kad jų spalvų gamos pasirinkimas itin platus. Gamintojai siūlo per 15 įvairių atspalvių, tarp kurių ir medžio ar kitos imitacijos. Tad tokios plokštės ne tik suteikia namams prabangos ir išskirtinumo įvaizdžio, bet ir padeda pagyvinti atmosferą. Baldų gamintojai teigia, jog net ir senus baldus galima dekoruoti aukščiausio blizgumo plokštėmis ar jų elementais ir taip išgauti namuose naują interjerą. Be to, tai puikiai tinkanti detalė modernistiniame interjere, mat šios plokštės itin gerai atrodo prie įmontuotos technikos, derinamos su įvairia buitine technika, jos atsiskleidžia kaip šiuolaikiškos ir originalios detalės.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams