Namų interjerą planuokite pagal savo charakterį


Ko gero kiekvienas esame pastebėję, kai pas pažįstamus ar draugus namuose pastebite interjero sprendimų, kurie Jūsų manymu nėra patys tinkamiausi, tačiau namų šeimininkui jie mieli ir malonūs. Taip yra todėl, kad kiekvienas skirtingai suprantame grožį ir interjero idėjos pas kiekvieną iš  mūsų skiriasi. Specialistai sako, jog daug kas priklauso nuo to, kokiam charakterio tipui žmogus priklauso. Žinant, kas Jūsų charakteriui būdinga, galima sėkmingai įsirengti namus.

 

Svarbiausia – harmonija

Itin mažai naujoviškų sprendimų ir modernių bruožų galima aptikti flegmatikų charakterio tipo šeimininkų namuose. Jei priklausote šiam tipui, Jums taip pat labai svarbu vidinė ramybė ir atotrūkis nuo kasdieninio skubėjimo. Todėl namuose pravartu įsirengti raminantį ir jaukų interjerą. Greičiausiai Jums tiks ir patiks medžio masyvo baldai, kurie yra patikimi ir jaukūs. Taip pat poilsiui po sunkių dienos darbų gali praversti nedidelė smulkmena namuose – čiurlenantis nedidelis krioklys. Pastatykite jį svetainėje ant spintos ir jis pripildys namus ramuma.

 

Kuo daugiau pokyčių

Visai skirtingai nuo flegmatikų, atrodys cholerikų namų interjeras. Jei priklausote šiam charakterio tipui, turbūt Jums taip pat niekada negana naujovių ir iššūkių. Jūs puikiai jausitės tokiuose namuose, kur  daug modernių sprendimų: netikėtų spalvų derinių, netradicinių linijų. Be to, būtent Jums patariama rinktis kuo lengvesnius ir universalesnius baldus, tokius kaip stumdomų durų spintas, nes namuose baldų stumdymas iš vietos į vietą juk Jums ne naujiena.

 

Spalvų pasaulyje

Jei esate sangviniko tipo žmogus, greičiausiai jau supratote, kad geriausiai jaučiatės ten, kur itin daug spalvų. Tokio tipo namus sangvinikai kuria tiek pasiruošdami, tiek nesąmoningai. Jūsų namuose turėtų būti daug kontrastų, ryškių baldų, kurie galbūt atrodys nepriimtini kitokio tipo žmonėms.  Greičiausiai pasirinkę netradicinius derinius namuose jausitės itin jaukiai ir maloniai. Tik prieš sugalvodami perdažyti virtuvės sienas, nepamirškite įspėti ir kitų šeimos narių.

 

Oazės atodūsiams

Melancholikų tipo žmonės itin mėgsta apmąstymus ir ramybe. Jiems labai svarbu, kad namai skleistų šilumą ir jaukumą. Jei esate būtent tokio tipo žmogus, kurdami namus nepamirškite savo charakterio ir palikite namuose vietos poilsiui, svajonėms, minutei atsikvėpti nuo lekiančio pasaulio. Tam puikiai tinka skaitymo kambarys, tiesiog supamas krėslas svetainėje ar patogi sofutė prieskoniais apsodintoje terasoje.

 

1-22-2

34SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams