Namams

Ar įmanoma susikurti tokią namų erdvę, kuri subtiliai atskleistų nepažabotas Jūsų svajones? Sienų, atidaromų durų bei stumdomų durų sistemų kolekcija LIMITLESS leidžia peržengti praktinius ribojimus ir iš naujo perbraižo namų interjero galimybių ribas.

Minimalizmas ir lengvumas, kuriuo sunku patikėti.

Jūs esate žmogus, kurio dėka daiktai ir idėjos pakyla virš vidutinybės. Kitiems atrodo, kad gyvenime Jums viskas sekasi savaime.

Tačiau Jūs žinote, kad už lengvumo ir elegancijos, kurią mato aplinkiniai, slypi Jūsų vidinė stiprybė, talentas ir didelis darbas. Tą patį galima pasakyti ir apie namų interjerams skirtas LIMITLESS kolekcijos sistemas.

Alt image1

HERO lentynos ir stalčiai tvirtinami ant galinės sienelės. Tai įgalina originaliausias medžiagines ir stilistines kompozicijas, integruojant odą, stiklą, faneruotę ar akmens masės plyteles.

Patirkite nepakartojamą lengvumo pojūtį. 
Paverskite kiekvieną savo laikomą daiktą unikaliu eksponatu, suteikdami jam deramą erdvę patalpų interjero mozaikoje.

Iš vientiso durų profilio išfrezuota rankenėlė, paslėpti lankstai, vos 2 mm rėmelis. Rimini - tai meilės laiškas minimalizmui. Jūsų valia sistemą galima paversti ir stikline permatoma spinta, suteiksiančia interjerui dar daugiau prabangos.

Patirkite nepakartojamą lengvumo pojūtį. 
Paverskite kiekvieną savo laikomą daiktą unikaliu eksponatu, suteikdami jam deramą erdvę patalpų interjero mozaikoje.

Vientisi minimalistiniai aliuminio profiliai maskuoja viską, ko žmogaus akiai matyti neverta. Smulkios, bet ypatingos detalės - išfrezuota rankenėlė, 2mm storio apvadėlis - kuria išskirtinę prabangą. Permatomas stiklas, oda, plokštės - sistema paklūsta skirtingoms medžiagoms ir išmatavimams, kad interjere išpildytų tobulą Jūsų sielos geometriją.