Medžio dulkių plokštės spintų gamyboje


Baldu gamybaGaminant spintas, vis dažniau pastebima, jog skirtingų poreikių baldams ne tik gamintojai, bet jau ir pirkėjai renkasi skirtingų savybių medžiagas. Medžiagų rinkoje siūloma labai įvairių. Kiekviena pasižymi vis kitomis savybėmis, gamybos technologija, atsparumu, ilgaamžiškumu, atnaujinimo galimybėmis. Ne kiekviena medžiaga gali tapti puiki dizaino akcentu ir prisidėti prie išskirtinio interjero kūrimo. Plačiau pakalbėsime apie medžio dulkių plokštę ( MDF ) Ieškant spintos į virtuvę, vonią, balkoną ar terasą, naudinga rinkti medžio dulkių  plokštes (MDF), nes jos pritaikytos kai tik šių patalpų baldams.

Gamyba                       

MDF pagaminamos iš natūralaus medžio. Medžio plaušeliai veliami ir rišami tarpusavyje, vėliau suspaudžiami ir tokiu būdų sujungiami į stiprias plokštes. Tai ypač vertinama medžiagą fasadinių baldų gamyboje dėl savo natūralumo, mat gamyboje naudojamas formaldehidinių dervų kiekis prilygsta natūraliai medžio išskiriamam šios medžiagos kiekiui.

Privalumai

  • Ekologiška. Dėl natūralaus gamybos proceso, MDF ypač vertinamos kaip ekologiškos statybinės medžiagos. Jos puikiai tinka ne tik gaminant spintas į tradicinius namus, taip pat ši medžiaga labai populiari renkantis spintas į ekologiškai efektyvius namus, taip populiarėjančius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
  • Plati gama. Kadangi MDF pagaminamos tarsi natūralus medžio produktas, vėliau jis gali būti padengtas įvairiomis spalvomis ir medžiagomis. Tai reiškia, jog iš MDF pagaminamos pačios įvairiausios spintos, kurias lengva pritaikyti kiekvieno pirkėjo lūkesčiams, namų interjerui. Gamindami spintą iš MDF pagal individualų užsakymą, galite iš anksto užsisakyti spalvas ir raštus.
  • Neatsibos. Dažnai nutinka taip, jog namuose ilgą laiką puikiai tarnavę baldai išmetami be jokios priežasties. Net jei jis veikia puikiai, tačiau laikas atsinaujinti, tenka jo atsisakyti. Spintos, pagamintos iš MDF gali tapti vienos tokių daiktų, mat jos yra itin ilgaamžiškos ir nepakinta per ilgą tarpą esant įvairioms sąlygoms. Todėl šiandien baldai iš šių medžiagų jau gali būti sendinami ir atnaujinami. Įsivaizduokite, kaip modernių technologijų teka už pigią kainą galite paversti seną spintą nauja namų pažiba.
  • Atsparumas. Pagrindinė priežastis, dėl kurios MDF spintos statomos virtuvėje, vonioje ar kitoje panašioje patalpoje yra tai, kad ši medžiaga labai atspari temperatūros kaitai ir drėgmei.
  • Kaina. Dažnai vyrauja nuomonė, jog ilgai tarnaujantis ir iš tiesų kokybiškas daiktas turi brangiai kainuoti. Tačiau MDF laužo šį standartą. Nors iš šios medžiagos pagamintos spintos labai primena medžio masyvo baldus, jos kainuoja mažiau, todėl dažnai yra ypač vertinamos pirkėjų. Daugiau apie baldų gamybos kainas skaitykite čia.

Priežiūra

  • Nepamirškite nuolat prižiūrėti savo spintas, pagamintas iš MDF. Kadangi tai natūralus produktas, kurio gamyboje mažai naudojamos cheminės medžiagos, tai gana degi medžiaga, todėl jei Jūsų MDF spinta stovi virtuvėje, pasistenkite išlaikyti saugius atstumus.
  • Kadangi MDF spintos gaminamos tik aukštos kokybės, joms reikalinga tik nuolatinė nesudėtinga priežiūra. Tai reiškia, jog šio tipo spintas Jums užteks kartą per savaitę nuvalyti susikaupusius nešvarumus.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams