Laminuotos medžio drožlų plokštės baldų gamyboje


LMDPŠiandien kietų baldų gamyboje, ypač gaminant spintas ar duris, didžiausias dėmesys skiriamas medžiagų pasirinkimui. Gamintojai, o taip pat ir pardavėjai atkreipia dėmesį, jog viena populiariausių medžiagų gamyboje šiandien yra Laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Visgi, ne visi pirkėjai supranta, kaip reikia rinktis spintas, todėl pravartu bent šiek tiek pasidomėti, kuo gaminiai, iš šios medžiagos yra pranašesni ir ko iš jų tikėtis ateityje.

Gamyba

LMDP gaminamos iš natūralių medienos drožlių, kurios presu suspaudžiamos ir paverčiamos didelėmis plokštėmis. Jos apklijuojamos popieriumi, išmirkomos laminato dervoje ir įlaminuojamos. Tuomet plokštes jau gali būti naudojamos baldų gamyboje. Šiandien LMDP naudojimas toks platus, jog tikrai geras ir patyręs meistras su šia medžiaga gali atlikti daugybe darbų.

Privalumai

  • Raštų pasirinkimas. Kadangi baldų gamyboje LMDP kuo toliau, tuo naudojamos plačiau, šiandien galima rinktis iš pačių įvairiausių šių medžiagų spalvų ir raštų pasirinkimų. Tai leidžia kurti pačias originaliausias ir kiekvienų namų skirtingą stilių atitinkančias spintas ar duris.
  • Paviršiaus pasirinkimas. Laminuotos plokštės gali būti arba matinės ir lygios, arba šiek tiek grublėtos. Pagal savo norimą baldą ir namų interjerą galite pasirinkti arba itin natūralų medį primenančias medžiagas, arba puošnias, glotnias ir blizgias plokštes savo durims.
  • Ilgaamžiškumas. Kone svarbiausias kriterijus, renkantis baldų gamybos medžiagas yra klausimas, kiek tas baldas namuose galės stovėti. Pasirinkus LMDP gamybos baldus bet koks meistras Jus patikins, jog tai – ilgaamžis produktas. Dėl kokybiško paruošimo, baldai iš LMDP namuose kaip nauji tarnaus ne vienerius metus.
  • Kaina. Lietuvoje renkantis baldus nemažai dėmesio pirkėjai teikia kainai. Todėl pasirinkus LMDP gaminius tikrai nenusivilsite. Šių gaminių kainos ir kokybės santykis džiugina pirkėjus ir priverčia vėl ir vėl rinktis baldus tik iš šios medžiagos.
  • Atsparumas. Šiuolaikiniam žmogui svarbu, jog baldai ne tik atrodytų dailiai, bet ir būtų funkcionalūs. Vienas pagrindinių LMDP Privalumų – atsparumas. Ši medžiaga ne tik itin atspari drėgmei, bet taip pat nepakinta ir nuo įvairių temperatūrų pokyčių. Taigi iš šios medžiagos spintas ar duris galite drąsiai naudoti teik patalpose, tiek terasoje, tiek lauke.

Priežiūra

Dažnai klientai pabrėžia, jog nori, kad namuose baldai atrodytų iš tiesų dailiai, tačiau jie nereikalauja per didelės priežiūros ir laiko. Todėl LMDP yra puikus pasirinkimas. Šią medžiagą paprasta valyti ir prižiūrėti. Kaip? Tereikia kartą per savaitę šluostant dulkes nuvalyti ir spintas ar duris, pagamintas ir LMDP ir viskas baigta.

Jei netyčia supurvinote ar įbrėžėte LMDP duris ar spintą, viską sutaisyti taip pat lengva. Nedidelius nešvarumus galite pašalinti su šiltu vandeniu, muilo tirpalu arba specialiomis priemonėmis, o nedidelius mechaninius įbrėžimus lengvai ir greitai gali užmaskuoti meistras.

Apie stumdomų durų priežiūrą jau rašėme čia.

Mūsų rekomenduojami baldų gamintojai suprojektuos spintas stumdomomis durimis pagal Jūsų norus, o prieš kreipiantis į bet kokį baldų gamintoją, ar baldų saloną – kviečiame sužinoti iš ko susideda spintos stumdomomis durimis kaina ir kaip neapsirikti. Apie tai skaitykite čia.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams