Kuriame retro stilių namuose: kaip išsirinkti spintą?


Kiekvienais metais, apžvelgdami interjero tendencijas, specialistai išskiria kelis itin populiarius namų interjero stilius. Pastaraisiais metais populiarumo viršūnėje laikosi skandinaviškas ir minimalistinis stiliai. Tačiau pastebima šiuolaikiška ir gana patraukli tendencija – į žmonių namus braunasi senoviniai ir retro stiliaus baldai. Tiems, kurie nori namuose sukurti išskirtinį ir tikrai originalų interjerą – tai puikus pasirinkimas. Šiandien dalijamės paprastais patarimais, kokius baldus tokiam interjerui reikėtų pasirinkti.

Svarbiausias akcentas – spinta

kuriant retro stilių namuose, didžiausią dėmesį reikėtų skirti spintoms. Tik kuriant retro, spinta įgauna kiek platesnę sąvoka. Čia labai svarbu ne tik didelės spintos, bet ir visos mažesnės spintelės ir komodos. Kuo išskirtinės spintos, kuriant retro interjerą? Svarbiausia, kad jos turėtų būti iš medžio arba medžio masyvo. Dažniausiai medis būna sendintas ir taip kuriamas jaukus retro stilius. Neatsiejama retro dalis – įvairios detalės ir ornamentai. Dažniausiai spintos ir spintelės yra dailinamos detalėmis, raižiniais, įvairių spalvų dekoracijomis. Išskirtinė spintos dalis – kojos ir durelės. Jos turėtų priminti rankų darbo papuošimus. Dažniausiai retro spintos dažomos rudos, pilkos, melsvos, žalsvos spalvos deriniais.

Manote, jog tokią spintą galima rasti tik sendaikčių turguje ant antikvariate? Toli gražu ne. Žinoma, unikaliausią baldą išsirinktumėte vienoje iš šių vietų, tačiau retro stiliaus spintą galite užsisakyti ir pas baldų gamintoja. Šiandien rinkoje baldų gamyba apima itin plačias plotmes ir vis dažniau gamintojai siūlo naujai sukurtus, patikimus ir ilgai tarnaujančius, senovinio stiliaus baldus. Tai puikus pasirinkimas, jeigu norite namams įnešti retro stiliaus, tačiau ieškote kokybiškų gaminių.

Galvokite apie dekoracijas ir smulkmenas

Ar žinote, kas be baldų išduoda namų interjero stilių? Tai kitos detalės ir dekoracijos. Kuriant retro stilių, tai labai svarbus akcentas, kuriuo būtina pasirūpinti. Pavyzdžiui, kuriant retro interjerą namuose, būtinai pagalvokite apie paveikslus, veidrodžius, nedidelius staliukus. Tai itin būdina retro stiliui. Net paprasčiausias baldas, pasirinktas tinkamai ir apipavidalintas, derės prie retro net jei ankščiau atrodė kitaip. Retro stiliui puikiai tiks mažos kėdutės ar foteliukai iš odos, sunkios metalinės žvakidės, senoviniai metaliniai rėmai ir žinoma, veidrodžiai ant sienų.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams