Koks turėtų būti drabužių spintos projektas?


Erdvi ir patogi drabužių spinta – vienas svarbiausių baldų kiekvienuose namuose. Baldų gamintojai siūlo itin platų spintų pasirinkimą, bet pripažįsta, kad vis daugiau žmonių kreipiasi su noru užsisakyti spintą pagal individualų užsakymą. Dažniausiai tam reikia arba patiems sukurti projektą spintai, arba juo pasirūpinti konsultuojantis su profesionalu. Abiem variantais reikės atsakyti į kelis svarbiausius klausimus susijusius su būsima Jūsų spinta.

spintos projektas2

Kokio tipo spintos norite?

Tai svarbiausias klausimas, į kurį turite atsakyti planuodami savo spintos projektą. Priklausomai nuo to, kokio tipo bus spinta, keičiasi ir projektas. Galimi trys spintos variantai: korpusinės, sieninės spintos, kampinės spintos. Dažniausiai visos jos tinka namuose, tačiau priklausomai nuo poreikių, galima pasirinkti ir tipą. Pavyzdžiui, kampinės spintos tinka nedidelėse erdvėse, norint, kad spinta neišsiskirtų iš interjero, naudinga rinktis sieninę spintą, o didelėms patalpos puikiai tiks ir korpusinės spintos.

Kokie bus spintos išmatavimai?

Kitas labai svarbus aspektas, kurį turite apgalvoti prieš užsakydami spintą, tai jos išmatavimai. Žinoma, kad užsakant spintą pagal individualų užsakymą, galite paleisti fantaziją į laisvę, tačiau vis tiek svarbu paistyti rekomendacijų. Pavyzdžiui, norint, kad spinta būtų funkcionali, rekomenduojama sumontuoti ją bent 0.6 metro gylio, kad pakaktų vietos įrengti lentynoms. Dviejų durų spintos ilgis turėtų siekti bent jau 1.5 metro, o vienų durų spintos – 0.8 metro plotį. Svarbu ir spintos aukštis, tačiau jis dažniausiai priklauso nuo lubų aukščio. Standartinis spintos aukšti – 2.8 m, kartais 3 metrai. Kartais žmonės mano, kad užsakant spintą, jos išmatavimai tarsi jau turi būti aiškūs gamintojui, tačiau iš tiesų taip nėra, kadangi spintos išmatavimai priklauso nuo to, kiek vietos kambaryje spintai skirsite.

Nepamirškite apgalvoti ir stalčių, spintelių, pakabų skaičius. Tai labai svarbu, nes nuo to priklausys, ar Jūsų spinta bus patogi naudojimui. Geriau jau apie tai pagalvoti iš anksto, nei nusivilti, pastebėjus, kad vietos gerokai per mažai ar joje neįmanoma pasikabinti vakarinių suknelių.

spintos projektas

Ar rinktis slankiojančias duris?

Labai dažnai žmonės, užsakantys spintos projektą, svarsto, kokį durų mechanizmą pasirinkti spintai. Slankiojančių durų pasirinkimas – populiariausias, ypač kai kalbame apie drabužių spintas. Toks pasirinkimas tinkamas, nes drabužių spintos durys tuomet patogiai varstosi, nėra sudėtingos. Labai dažnai slankiojančių durų mechanizmas užsakomas ir vaikiškoms spintoms. Tačiau labai svarbu tinkamai apgalvoti, kokios medžiagos turėtų būti naudojamos slankiojančiose duryse. Atkreipkite dėmesį, kad bėgeliai, ratukai, pritraukimo mechanizmas būtų gaminami iš aukščiausios klasės medžiagų – tik tuomet būsite tikri, kas spinta bus funkcionali ir tarnaus ilgus metus.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams