Kokius vėjus į Jūsų spintą turėtų atnešti 2016 vasara?


Nors atrodo, kad pavasaris dar tik prasidėjo, greičiausiai nė nepastebėsime, kaip greitais sparčiai žingsniais atšoliuos vasara. Ar Jūs jau jai pasiruošusios ir atlaisvinote kelias spintos lentynas? Pateikiame kelis 2016-ųjų metų vasaros sezono tendencijų pastebėjimus. Gal jie padės atnaujinant garderobą šiai vasarai.

vasaros spintos

Vasaros spalvų paletė

Kone svarbiausias vasaros akcentas – šiltos ir energingos spalvos. Jos šią vasarą bus itin vertinamos. Geriausia rinktis ryškias ir žaismingas spalvas, kurios leis išsilaisvinti iš žiemos niūrumo. Šiemet įvairiems deriniams siūloma rinktis vandenyno žydrynės, dumblių, chaki spalvas ir nepamiršti žemiškųjų atspalvių. O šių metų karalienė vasaros sezonu bus saldžioji ir romantiškoji oranžinė spalva. Ji derės ir kaip akcentas, ir kaip pagrindinė komplekto spalva.

Krintantys kirpimai

Labai svarbus šios vasaros akcentas – laisvas judėjimas ir nevaržomumas. Tokia turėtų būti šių metų moteris vasarą. Todėl šiemet itin populiarūs bus laisvi ir lengvi kirpimai, krintantys drabužių modeliai, leidžiantys lengvai judėti ir laisvai jaustis. Rinkitės laisvas sukneles, pačias palaidines, lengvai krintančius marškinius ar švarkelius ir tikrai nesuklysite!

Natūralūs aksesuarai

Kalbant apie rankines, diržus ir papuošalus – šių metų vasarą pirmauja dailūs ir natūralūs aksesuarai. Tai reiškia, jog neprašausite ne tik pasipuošusi žavingais papuošalais iš natūralių akmenų, bet ir būsite pastebėta pasirinkusi natūralios odos rankinę ar kitą aksesuarą. Šiemet populiariausia rankinės forma – pusmėnulis, kurį dizaineriai taip pat sieja su natūralumu ir harmoningo įvaizdžio dalimi.

Vyriškos detalės

Dažnai moterys klausia, ar vasarą bus populiarios suknelės? Žinoma, jos visuomet yra laukiamos vasaros laikotarpiu. Šiemet tinka patys įvairiausi sprendimai: ir ilgos, ir pūstos nuo juosmens, ir nelygių kirpimų, ir itin spalvingos. Tačiau šalia itin moteriškų sprendimų, puikiai derės ir vyriškos detalės bei drabužiai. Pavyzdžiui, šiemet neprašausite įsigijusi kelis vyriškus marškinius, kuriuos lengva derinti prie šortų, kelnių ar vilkėti kaip suknelę. Taip pat šiemet į madą grįžta ne tik kiek vyriškos liemenės, bet ir kaklaraiščiai, kuriuos turint fantazijos, galima priderinti įvairiausiuose komplektuose. Ar visa tai jau radote savo spintoje?SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams