Kokios spalvos ir drabužiai ir aksesuarai turėtų glaustis šį sezoną Jūsų spintoje?


Besikeičiantis metų sezonas vėl priverčia susimąstyti apie tai, kokiais drabužiais reikėtų pasirūpinti. Šiemet daugelis mados namų jau paskelbė 2016-ųjų metų šiltojo sezono tendencijas, tad skubame dalytis patarimais su Jumis. Šiandien norime patarti, kokios spalvų gamos reikėtų paisyti, kad Jūsų spintoje šiemet būtų tik madingi ir dailūs apdarai.

spintos spalvos8

Koralų švelnumas

Koralinė – štai 2016 metų spalva karalienė, kuri dar pernai buvo pripažinta madingiausia šių metu spalva Su šia spalva atrodysite stilingai tiek kasdien, tiek vakarinėse išeigose. Ypač patartina nešioti koralines sukneles ir besiplaikstančius sijonus. Koraline puikiai dera su balta, tad pravartu spintoje turėti kelis ir baltus rūbelius, skirtus deriniams su šių metų madingiausia spalva.

spintos spalvos5

Persiko ir apelsino harmonija

Jeigu koralinė spalva Jums netinka ar nepatinka, šiemet neprašausite spintoje pasirūpinusios oranžinės spalvos ir tonų drabužiais. Ji šiemet bus taip pat itin madinga. Persikinės ir apelsino spalvų palaidinė, kelnės ir šortai šiemet bus itin laukiami stiliaus kritikų akiratyje.

spintos spalvos6

Paslaptingoji indigo

Šiemet spintoje būtinai atraskite vietos sodraus indigo atspalvio drabužiams. Tai spalva, kuri šiemet gali būti nešiojama tiesiog viena. Dailus kostiumėlis ar net indigo spalvos lengvas kombinezonas šiemet bus ypač madingas pasirinkimas. Aksesuarai – aukso spalvos.

spintos spalvos2

Karališkoji mėlynė

Melsvi atspalviai šiemet taip pat bus labai teigiamai vertinami. Dar vienas šių metų simbolis – karališkoji mėlyna spalva. Tai geriausias pasirinkimas oficialioms progoms ir svarbioms šventėms. Karališkos mėlynos suknelės spintoje turėtų šiemet atsirasti pas kiekvieną mada besidominčią damą.

spintos spalvos3

Turkio magija

Itin žemiškos ir natūralias gamtos spalvas mėgstančios moterys galės apsidžiaugti, kadangi šiemet parduotuvių vitrinose vėl atsiras kaip niekad daug tamsaus turkio spalvos. Tai puikus pasirinkimas tiek itin kaitrioms, tiek kiek vėsesnėms vasaros dienoms ir naktims. Šiemet nepraleiskite progos įsigyti dailaus turkio spalvos megztinio, švarko ar kelių pasyvių aksesuarų.

spintos spalvos7

Pastelinė paletė

Šiemet iš mados vis dar neišeina ir pastelinės spalvos. Galbūt nuo 2015-ųjų spintos lentynos kaip tik turite kelias pastelinės rožinės, melsvos ar citrininės spalvos sukneles ar palaidines? Neišsižadėkite jų ir drąsiai vilkėkite dar ir šią vasarą.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams