Kokios spalvos 2014-aisiais karaliavo interjere?


Prasidėjus pavasariui interjero ekspertai pristatinėja naujas idėjas artėjantiems metams ir atskleidžia, kokie gi buvo praėję metai. Šiandien kalbėsime apie spalvas, kurias savo interjere 2014-aisiais rinkosi Lietuvos žmonės. Laukiant kitų metų tendencijų, ne pro šalį pasidairyti ir pasisemti naujų idėjų.

mėlyna ir pilka

Melsva ir pilka

Derinys, kuris nors ir iš pirmo žvilgsnio atrodo šaltas, iš tiesų buvo populiarumo viršūnėje 2014-aisias. Dizaineriai ir interjero meistrai pastebi, kad šis derinys ir spalvos atskirai pernai buvo ypač mėgstamos lietuvių. Su šiomis spalvomis kartu išpopuliarėjo ir skandinaviškasis interjeras, jau vis dažniau įrengiamas lietuvių namuose.

Violetinis sūkurys

Visiems norintiems namus praturtinti išskirtiniu žavesiu ir suteikti jiems elegancijos – geriausias pasirinkimas – violetinė. Kažkodėl praminta senmergių spalva, iš tiesų violetinė turi stiprų emocinį užtaisą ir gali paversti erdves magiškai stilingomis.

Žalumos oazė

Nors dažnai ryškios spalvos siejamos su kontrastingais atspalviais, žalia spalva nėra iššaukianti ar per daug aktyvi. Tai ramybę ir harmoniją mėgstančių žmonių spalva. Ją galite pritaikyti bet kurioje namų erdvėje ir sukurti jaukumą bei šilumą skleidžiančią patalpą.

zalia ir geltonaSpindulių geltonis

Dar viena pozityvi ir gerai nuteikianti spalva – geltona. Ji namuose skleidžia gerą energiją. Tačiau ne itin populiari namų interjere geltona yra todėl, kad ja reikia mokėti dekoruoti. Per daug geltonos spalvos itin vargina ir gali sukelti pyktį.

Raudona ir oranžinė

Dažnai žmonės mano, kad raudonos spalvos vieta miegamajame. Tačiau iš tiesų kaip ir oranžinės spalvos, taip ir raudonos vieta virtuvėje. Mat raudona, kaip ir geltona, gali erzinti kai jos per daug, todėl jos patariama riboti poilsio zonose. Tuo tarpu virtuvėje raudoni ir oranžiniai atspalviai itin tinka, nes suteikia energijos ir skatina medžiagų apykaitą.

Balta drobė

Modernių namų mėgėjai žino, kad balta spalva – šių laikų pasirinkimas. Ta prabangi, švari ir harmoninga spalva, suteikianti namams elegancijos ir prabangos. Balta tikrai nėra atgyvenusi, ji yra spalva, kuri niekada neišeis iš mados. Balta namuose pabrėžia stabilumą, suteikia pasitikėjimo ir pabrėžia kitų interjero detalių spalvas.

juoda balta

Juoda klasika

dar viena niekada neišeinanti iš mados spalva – juoda. Tai išskirtinai prabangos ir subtilumo simbolis. Juodi motyvai tiek architektūroje, tiek interjere, suteikia aiškumo, kuria namuose tam tikras formas ir siluetus. Sugerianti šviesą juoda spalva tinka ne tik jaukiam interjerui sukurti, bet ir darbo kambariui, kur reikia ramybės, mažiau aido ir atspindžių.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams