Kokią spintą rinktis į miegamąjį?


Miegamasis – namų erdvė, kurioje norisi atsipalaiduoti ir mėgautis gera energija. Nesvarbu miegamasis skirtas porai, ar vienam asmeniui, čia labai svarbu tinkamas ir raminantis interjeras bei protingai parinkti baldai. Vienas svarbiausių baldų miegamojo kambaryje – spinta. Šiandien norime pasidalinti keliais paprastais patarimais, kaip lengvai išsirinkti tinkamą spintą į miegamąjį.

Kokia bus spintos funkcija?

Toks klausimas gali skambėti kiek keistai, tačiau renkantis spintą į miegamąjį, privalu į jį atsakyti. Spinta gali namuose atlikti įvairias funkcijas, todėl priklausomai nuo poreikių, reikėtų rinktis spintą į miegamąjį. Pavyzdžiui, jeigu miegamajame nelaikote savo drabužių ir čia Jums reikalinga tik vieta pasidėti rankšluosčius, patalyne ir miego drabužius, tuomet greičiausiai Jums pakaks nedidelės komodos kambaryje, ant kurios galėsite pasidėti veidrodį, kelis rėmelius su nuotraukomis ar kitų dekoracijų.

miegamojo spintos

Tuo tarpu jei miegamajame laikote ir savo drabužius, nes dažniausiai persirengiate čia, tuomet Jums reikės didžiulės sieninės spintos. Dažniausias pasirinkimas į miegamąjį – sieninės spintos stumdomomis durimis. Tai puikus variantas tuomet, jei turite nemažai drabužių. Tokioje spintoje patogu laikyti garderobą tiek spintelėse, tiek ant pakabų. Be to, jei miegamajame pakanka erdvės, iš didelės sieninės spintos galima padaryti ir nedidelę drabužinę su vieta persirengimui.

Kas suprojektuos spintą?

Kartais žmonės mano, jog geriausias variantas yra sukurti spintos projektą patiems. Tačiau iš tiesų tai nėra geriausias sprendimas, nes ne retai tokie darbai pasibaigia ne pačiu geriausiu rezultatu. Todėl visuomet patariame spintos projektą kurti su baldų gamintojais. Žinoma, pirmiausia jiems išsakykite savo poreikius ir viziją, o jie jau pritaikys tai ant brėžinio ir sukurs projektą, atitinkantį Jūsų lūkesčius bei nelaužantį fizikos dėsnių.

miegamojo spinta

Kokį dizainą rinktis?

Labai svarbus klausimas, galvojant apie spintą į miegamąjį, yra spintos dizainas. Interjero specialistai pataria baldų dizainą šiam kambariui rinktis labai atsakingai. Žinoma, pirmoji taisyklė yra ta, kad spinta derėtų su kitais baldais kambaryje, tačiau svarbiausia miegamojo zonoje sukurti jaukų ir šiltą interjerą. Tam spinta gali labai padėti. Rinkitės šiltas spalvas, glotnias formas, negriežtas linijas ir nepadauginkite smulkių detalių bei veidrodžių. Taip miegamajame sukursite ramią ir jaukią zoną miegui bei poilsiui.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams