Kodėl naudinga turėti didelę spintą?


didele spintaDrabužių spinta – svarbus namų baldas. Žinoma, dažniausiai jis ypač reikšmingas moterims, nes juk jos visuomet neturi ką apsirengti. Moderniu stiliumi įrengtuose namuose dažniausiai specialistai pasirūpina ir didele drabužių spinta. Nors to nori toli gražu ne kiekviena namų šeimininkė, namų interjero ekspertai atskleidžia paslaptis, kodėl pravartu namuose geriau turėti didelę spintą ar net drabužinę.

  • Nuolatinė tvarka. Paprasta priežastis, kodėl verta rinktis erdvią spintą yra tvarka. Paprasta ir elementaru, kad kuomet mažoje erdvėje bandoma sutalpinti daug daiktų, sistema greitai išsibalansuoja ir jau po kelių dienų spinta atrodo kaip drabužių kalnas. Didelėje spintoje yra daug skyrių, stalčių, vieta pakabinamiems rūbams. Kitaip sakant, kiekvienas drabužis turi savo vietą.
  • Geresnė savijauta. Kuomet spintoje yra vietos visiems Jūsų drabužiams ir jie visi tvarkingai sudėti, dažniausiai tai lemia ir tai, jog Jūsų nuotaika kur kas geresnė. Specialistai atvirauja, jog iš tiesų nėra malonu žiūrėti į netvarkingą spintą, tai šiek tiek slegia, net jei to ir nepastebite. Didelė spintoje vyrauja tvarka, taigi ir Jūsų viduje pakylėjimas ir ramybė.
  • Yra ką apsirengti. Specialistų teigimu, apie 75 proc. drabužių mes nenešiojame todėl, kad jų nematome. Būtent dėl mažų spintų ir didelių drabužių kiekių atsirado įprotis tvarkytis garderobą keičiantis sezonams, kuomet nereikalingas lengvas sukneles rudenį sudedame po lova. Kartais per tokius tvarkymus atrandate drabužių, kuriuos buvote pamiršusi, bet mielai nešiotumėte? Tam ir reikalinga didelė spinta, kurioje viskas matosi, tad ir apsirengti dažniau yra ką.
  • Sutaupote. Kai matote, kiek drabužių turite, dažniau nešiojate skirtingus ir jau pamirštus, mažiau išleidžiate garderobo atnaujinimui Tai- neabejotinas didelės spintos privalumas. Kuomet erdvė maža, joje visi daiktai tiesiog susimaišo ir sunku atskirti, kas kur yra. Todėl dažniausiai nešiojame tuos drabužius, kuriuos labiausiai mėgstame arba jau esame įpratę nešioti. Susikuriame iliuziją, kad mums reikia naujų drabužių. Nors taip yra tik todėl, kad mažoje spintoje visi drabužiai pasimeta, o mes apie juos pamirštame.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams