Kaip susikurti originalią lentyną knygoms namuose?


Mėgstate skaityti ir besikaupiant knygoms, namuose joms lieka vis mažiau vietos? Siūlome pasinaudoti keliomis originaliomis idėjomis, kurios leis knygoms atrasti naujas vietas namuose. Pasirodo, knygos nebūtinai turi gyventi tradicinėse knygų lentynose. Kiekvienas savo namuose gali susikurti originalius interjero sprendimus, pasinaudojęs knygų gausa namuose.

knygu spintos

Knygų bokštai

Vienas paprastesnių būdų susidėti knygas net tuomet, kai knygų lentyna jau pilna – tai knygų bokštai. Tai patogus ir dailus sprendimas, kaip namuose galite panaudoti knygas ir kartu jomis prisidėti prie interjero kūrimo. Kelis knygų bokštus ir vienos ant kitos suguldytų knygų galite įrengti koridoriuje, kambaryje, miegamajame. Skirtingų dydžių iš knygų sukurti bokštai atrodo įspūdingai, kai jiems parinkta graži vieta namuose.

Palangė-lentyna knygoms

Dar viena šauni ir originali idėja, kur galite apgyvendinti savo knygas namuose – tai palangė. Ne retai ji taip ir lieka kaip nepanaudota interjero detalė, tačiau juk ji gali būti kuo puikiausia knygų lentyną. Dar geriau, jei Jūsų palangė gana plati. Padėkite ten kelias pagalves, o šalia surykiuokite knygas. Pamatysite, kaip jauku bus čia praleisti šiltus ilgus vasaros vakarus. Būkite atsargūs ir knygas dėliokite ant palangės tik tuo atveju, jei namuose pakankamai gerai veikia ventiliacija ir ant lankų nesikaupia garai, vėliau virstantys vandens lašeliais. Priešingu atveju galite sušlapinti knygas. O papildomai apsaugai nuo tokios nesėkmės galite ant palangės-knygų lentynos pastatyti drėgmės surinktuvą.

Knygos po laiptais

Labai dažnai namuose atsiranda vietų, kurios taip ir lieka nepanaudotos. Privačiuose namuose ne retai tokia vieta tampa erdvė po laiptais. Čia tarsi ir nebėra ko sukurti, tačiau iš tiesų tai gali būti dar viena vieta Jūsų knygoms. Originali knygų lentyna po laiptais ne tik leis panaudoti efektyviai daugiau namų vietos, bet ir sukurti jaukią vietą knygoms. Gal ten tilps ir nedidelis fotelis, prisėsti pavartyti patikusiai knygai?

Knygų lentyna vonios kambaryje

Mėgstate pagulėti vonioje ir pasidžiaugti privatumu? Tuomet Jūsų vonioje tikrai yra vietos šiuolaikiškai knygų lentynai. Kelias knygas galite pasidėti gerai vėdinamoje vonioje į atskirą lentyną, kur nepatenka vanduo ir drėgmė. Net jei iš pirmo žvilgsnio manote, kad knygoms vonioje ne vieta, įsirengę tokią nedidelę lentyną jau po pirmo vonios ir skaitymo seanso suprasite, jog nesuklydote įgyvendinę šią idėją.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams