Kaip spinta gali pakeisti namų interjerą?


Žmogus taip sutvertas, jog jam nuolat reikia permainų. Tiek gyvenime, tiek darbe, tiek namuose. O ypač permainų norisi keičiantis orams ir metų laikas. Gal artėjant žiemai ir Jūs nusprendėte atnaujinti namus? Ar žinote, kad tam visai nereikia imtis kapitalinio remonto ir pirkti visiškai naujų baldų? Pakanka išmanyti, kaip pakeisti namų interjerą galbūt vieno, itin svarbaus baldo pagalba. Pavyzdžiui, spintos. Dalijamės paprastais interjero specialistų patarimais, kaip spinta gali pakeisti Jūsų namų interjerą.

Ieškantiems daugiau minimalizmo

Pastaraisiais metais Lietuvoje itin populiarėja minimalistinis namų interjeras. Nors psichologai teigia, jog tai moterims artimesnis pasirinkimas, visgi, ne retai minimalizmo link traukia ir vyrai. Tačiau specialistai atskleidžia paslaptį, jog norint sukurti namuose minimalistinį interjerą, visai nebūtina išmesti visų savo daiktų ir baldų. Pakaks susimontuoti erdvią, neišsiskiriančią sieninę spintą. Sudėkite į ją visus ant lentynų, stalų ir komodų esančius daiktus, kad kambario erdvėje matomų daiktų būtų kuo mažiau. Užėję į kambarį nustebsite, kaip pasikeis jo interjeras ir atmosfera. Iš karo kvepia minimalizmu.

Galvojantiems apie pertvaras

Jei namuose yra didelė erdvė, kurią norėtumėte padalinti ar atskirti, tam taip pat visiškai nereikia imtis remonto. Sieninė spinta arba tiesiog slankiojančių durų sistema gali kuo puikiausiai atlikti pertvaros funkciją. Tereikia išsimatuoti erdves ir užsakyti kambario išmatavimus atitinkantį gaminį. Slankiojančių durų sistema atrodo gerokai elegantiškiau nei sienos pertvara, be to, ją bet kada galima išmontuoti. Beje, pabandykite pertvarai naudoti stiklines duris. Taip suteiksite kambariams daugiau šviesos, o mažesnioji erdvė neatrodys tokia suspausta. Įnešite į namus daugiau elegancijos ir prabangos įspūdžio. Taigi, tai dar vienas interjero pokytis Jūsų namuose.

Atviros spintos

Dar vienas sprendimas, galintis gerokai atnaujinti namų interjerą – atviros spintos idėja. Pirmą kartą apie tai girdite? Tuojau supažindinsime su šia mintimi. Pavyzdžiui, jei namuose yra pakankamai didelė patalpa, joje galima sumontuoti dailią atvirą spintą. Jos lentynose galima sudėti įvairias dekoracijas, tokias kaip vazos, nuotraukų rėmeliai, suvenyrai. Įrengus kelias mažas lemputes, apšviesite spintą ir ji kambaryje taps tarsi stilinga lentyna. Išbandykite ir pamatysite, kad kambarys pasikeis neatpažįstamai.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams