Kaip rasti patikimą spintos dizainerį?


Drabužių spinta – ko gero, vienas svarbiausių baldų namuose. Dažniausiai tai labai asmeniška erdvė, o kartais net ir šiokia tokia vieta privatumui. Pavyzdžiui, kai namuose statoma didžiulė sieninė spinta ar drabužinei prilygstanti drabužių spinta, jai skiriamas didelis dėmesys, o ir vietos nemažai. Lietuvoje tokie sprendimai vis populiaresnis, todėl interjero specialistai pataria į spintos montavimo ir projektavimo klausimus žiūrėti atsakingai.

spintos apsvietimas

Kodėl patys negalime pasirūpinti spintos projektu?

Žinoma, galime ir patys suprojektuoti spintą. Tačiau svarbiausia, tinkamai žinoti, kaip tai reikia daryti. Labai dažnai užsakovai mano, jog sieninių spintų gamyba yra vienas juokas, mat spinta susideda iš kelių dalių, o tai reiškia, jog namuose tokią susimontuoti galima paprastai ir lengvai. Žinoma, galima. Tik svarbu suplanuoti kelis pagrindinius dalykus.

  • Tinkamai parinkite spintos vietą ir erdvę, kad ji netrukdytų praėjimui, atsidarančios durys nekliudytų kitų baldų ar sienų.
  • Paruoškite lygias grindis spintai, kad ją būtų galima montuoti.
  • Pasirinkite spintos slankiojančių durų užpildus iš kelių galimų variantų. Geriausia pasidomėti jų savybėmis ir išsirinkti Jums labiausiai tinkamą pagal spintos funkciją.
  • Didelį dėmesį skirkite spintos furnitūrai, nuo kurios priklauso visas spintos funkcionalumas.
  • Nepamirškite iš anksto pasirūpinti spintos projektu – išplanavimu, apskaičiuoti lentynų atstumus, aukščius ir kitus svarbius dalykus.
  • Iš anksto numatykite elektros patekimo į spintą galimybes.

 

Ar verta ieškoti dizainerio spintai?

Gal nežinojote, tačiau spintos slankiojančiomis durimis gali tapti puikiu namų interjero sprendimu, tiek norint išpildyti jau esamo interjero idėjas, tiek siekiant įvesti į namus naują, išskirtinį elementą. Dažniausiai šiems klausimams išspręsti ir tinkamiems sprendimams priimti žmonės samdo dizainerį, kurio pareiga yra pasirūpinti drabužių spinta namuose. Nežinote, kaip tokį surasti? Štai keli patarimai.

  • Gamintojų tarpe. Kone geriausia galimybė surasti tinkamą dizainerį spintos projektui yra paprašyti pagalbos baldų gamintojų. Greičiausiai esate numatę vieną ar kitą įmonę, kuri gamina spintas slankiojančiomis durimis. Patikima įmonė tikrai turi interjero specialistą, kuris galėtų pagelbėti Jums planuojant spintos projektą.
  • Tikrinkite kandidatūras. Labai svarbu renkantis specialistą žinoti, ar jis patikimas ir tikrai pagelbės. Geriausiai apie tai sužinoti, pasidomėjus jo paslaugų kokybe. Dažniausiai tai galima sužinoti internete, ieškant atsiliepimų iš buvusių klientų.

Paisykite rekomendacijų. Lietuvoje spintos stumdomomis durimis kasmet tampa vis populiaresnės, tad didelė tikimybė, kad kažkas iš Jūsų pažįstamų jau turėjo reikalų su spintos projektu. Pasiteiraukite, koks specialistas jiems padėjo susitvarkyti su šiuo reikalu ir galbūt jie rekomenduos puikų savo srities žinovą.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams