Kaip pritaikyti spintą lofte ir atvirose erdvėse?


Ieškant erdvios ir jaukios vietos gyventi, miestuose vis dažniau žmonės renkasi netradicinius namus – loftą bei itin atvirus butus. Dažniausiai tokiems namams reikalingas išskirtinis interjeras, būtent atviroms erdvėms pritaikyti sprendimai ir baldai. Šiandien dalijamės paprastais patarimais, kaip pasirūpinti spinta, kad ši puikiai įsilietų į lofto erdves.

Pamirškite standartinius užsakymus

Žinoma, jog tai yra pirmiausia taisyklė, kurią turite žinoti, ieškodami spintos loftui ar itin atvirų erdvių namams. Dažniausiai įvairios spintos ar lentynos gaminamos pagal standartinius išmatavimus, kurie lofte tikrai skiriasi. Namuose aukštomis lupomis ir atviromis erdvėmis geriausiai pasirūpinti nestandartinių išmatavimų spintomis. Kokios tiktų būtent Jūsų namams, nuspręskite pasikonsultavę su baldų gamybos įmonėje dirbančiais interjero specialistais. O mes pateikiame kelis tradicinius spintų ir spintelių pavyzdžius, kurie puikiai dera loftuose.

  • Sieninės spintos. Turbūt geriausias loftų draugas, tai sieninės spintos. Dažniausiai itin didelės, sienos nišoje įrengtos spintos slankiojančiomis durimis puikiai papuošia fotą ir neatima erdvės. Jei Jūsų namuose taip pat yra sieninė niša, pagalvokite, gal tokia spinta pravers ir jums. Ji visuomet atrodo stilingai, yra labai funkcionali, o pasirinkus tam tikrą stilių, gali tiesiog išnykti kambario sienoje.

  • Knygų lentynos. Labai dažnai lotfuose ir erdviose patalpose šeimininkai renkasi įsirengti ir knygų lentynas primenančias spinteles, montuojamas ant sienų. Tia puikus sprendimas tais atvejais, kai nenorima namuose palikti didelių tuščių sienų erdvių. Prisukus kelias lentynas, ne tik papuošite sieną, tačiau ir įdarbinsite ją. Susidėkite ten knygas ar kitus malonius daiktus ir pamatysite, kaip pasikeis namų interjeras.

  • Netradicinės spintos ir spintelės. Dažniausiai loftuose galima aptikti itin originalių sprendimų, tiek kalbant apie spintas, tiek montuojant bet kokius kitus baldus. Pavyzdžiui, loftas gali būti tokia vieta, kur puikiai tiks spinta – sala. Nedidelės spintelės sumontuojamos erdvės viduryje ir atstoja nedidelę pertvarą, o taip pat ir pagelbsti daiktų laikymui. Ne retai tokios spintelės gali būti montuojamos itin aukštos ir taip funkcionuoti kaip dar viena svarbi interjero detalė.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams