Kaip padėti baldams įveikti aplinkos pavojus


Stumdomos durys ProfiNeseniai jau rašėme apie tai, kad baldus paveikti gali įvairūs pavojai, tykantys aplinkoje (nuoroda į prieš tai buvusį tekstą). Tačiau aplinkos poveikiai gali būti suvaldomi ir su jais galima kovoti, žinant tinkamas kovos priemones. Šiandien pasidalysime keliais paprastai patarimais, kaip kuo ilgiau baldus apsaugoti nuo aplinkos pavojų.

Pats universaliausias ir geriausiai veikiantis patarimas, tiek norint apsaugoti baldus nuo drėgmės, tiek nuo temperatūrų kaitos, tiek nuo saulės, yra tinkamas jų cheminis padengimas. Dažniausiai tai yra lakas, dažai, impregnantai ir kitos priemonės, kurios sustiprina baldų savybes. Taip aplinkoje tykantys pavojai juos sunkiau gali paveikti, tad Jūs galite džiaugtis ilgai tarnaujančiais baldai.

  • Norint tinkamai apsaugoti baldus nuo drėgmės, pravartu nuolat stebėti kambario drėgmės lygį ir su juo kovoti. Jei kambaryje drėgmės susikaupia per daug, siūloma vėdinti kambarį reguliariai, kad patalpoje būtų sausesnis oras. Dažniausiai tokia problema kankina šeimininkus, norinčius apsaugoti savo vonios ir virtuvės baldus, mat čia drėgmė dažnai smarkiai viršija normą. Jei vien vėdinimo nepakanka, galima įsigyti oro džiovintuvą, kuris padėtų išlaikyti tinkamą drėgmės lygį.
  • Specialistai pataria, kad geriausiai baldus apsaugoti nuo temperatūrų pokyčių, tinkamai išplanuojant patalpą. Dažniausiai tokie prietaisai kaip televizorius, šildytuvas, krosnelė, virtuvės technika, kondicionierius gali kaip reikiant paveikti baldus savos kleidžiama šiluma. Geriausia tokius prietaisus ir techniką statyti mažiausiai vieno metro atstumu nuo baldų. Taip pat patariama pasikonsultuoti su specialistais, kokius baldus geriausiai pirkti ir kaip statyti tuomet, kai namuose ketinama įrengti šildomas grindis. Baldai tarnaus ilgai ir kokybiškai tuomet, jei patalpoje temperatūra svyruos tarp 10 ir 25 laipsnių šilumos.

Vieno auksinio patarimo, kaip apsaugoti baldus nuo saulės spindulių – kaip ir nėra. Ypač jei turite lauko baldus, kurie turbūt saulės spinduliais džiaugiasi itin dažnai. Tačiau net ir tokiais atvejais patartina nenuleisti rankų. Statykite baldus terasoje ar pavėsinėje, kad jie būtų po stogu, o jų nenaudodami įneškite į patalpą. Tuo tarpu namuose nuo saulės spindulių efektyviausiai padeda žaliuzės arba roletai, kurie kambario neužtamsina, tačiau saulės spindulių nepraleidžia, tai apsaugo ir baldus.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams