Kaip išnaudoti terasą žiemą?


Terasa name ar bute, dažniausiai yra erdvė, ypač pasitarnaujanti šiltuoju metų laiku. Čia mėgstame vakarais mėgautis vaizdu, ryte gurkšnoti kavą, o savaitgaliais susikurti nedidelį grilio vakarėlį. Dažniausiai atėjus šaltajam metų laikotarpiui terasa lieka užmiršta ir sukaustyta sniego. Tačiau tai, jog žiemą į terasą negalima įžengti basam ir be striukės dar nereiškia, jog šiuo metų laikotarpiu negalime ja mėgautis. Šiandien dalijamės keliais paprastais patarimais, kaip terasa gali pasitarnauti ir šaltuoju metų laiku.

  terasa ziema3

Žiemos sodas namuose

Jeigu savo terasoje turite vazonų ir auginate vienmečius augalus, tai dar nereiškia, jog žiemą terasoje turi būti tuščia ir nyku. Nepamirškite pasinaudoti žiemos privalumais ir vazonėlius, kuriuose vasarą žaliavo augalai, papuoškite dirbtinėmis gėlėmis ar papuošimais. Pakaks kelių dirbtinių gėlių, krūmelių, šiek tiek džiovintų gėrybių ir pamatysite, jog Jūsų terasa tampa puikiu sodu. Dažniausiai terasa matome per langą, o net ir tuomet, kai už lango šalta, norisi, kad terasoje būtų gražu ir jauku. Pasirūpinkite jos dekoracijomis, sukurkite dailią kompoziciją ir taip terasa taps savotišku sodu, į kurį malonu paganyti akis net ir iš kambario.

terasa ziema2

Įsirenkite šilumą savo vakarams

Labai dažnai žmonės mano, jog žiemą terasoje gerti kavą ar mėgautis kepsniais ant grotelių yra neįmanoma. Tačiau Jūs tik pamanykite, kaip būtų smagu gurkšnoti kartą vyną terasoje užsikūrus grilių, ant kurio čirška dešrelės? Tai įmanoma, tereikia pasirūpinti paprastais dalykais. Žiemai terasoje siūlome pasistatyti nedidelį grilių, kuris pradžiugins Jus ilgai savaitgalio vakarais. Net nebūtina visą vakarą tūnoti šaltyje, galite pasimėgauti keliomis gražiomis akimirkomis prie ugnies, o vakarienei persikelti į vidų. O kad nesušaltumėte, terasos šone rekomenduojame pastatyti nedidelį oro šildytuvą, kuris vakarą pavers dar jaukesniu.

terasa ziema

Pasirūpinkite ilgalaikiu jaukumu

Dar vienas, kaip jauki terasa gali pasitarnauti ir šaltuoju metų laikotarpiu – tai jos apšiltinimas ar įstiklinimas. Jeigu Jūsų terasa įrengta taip, jog virš jos yra stogas ir ją galima įstiklinti, žiemą galite pasirūpinti tuo. Taip sukursite jaukią patalpą namuose, kur galėsite mėgautis žiemos malonumais, vakare geriant šiltą arbatą prie šildytuvo. Įstiklintoje terasoje galite pasistatyti minkštus baldus ir nedidelę krosnelę ir taip joje prisiminti šiltus vakarus. Tinkamai pasirinkę įstiklinimo medžiagas, vasarą langus galėsite išimti ir Jūsų terasa vėl atvira saulei ir šilumai.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams