Kaip įsirengti slankiojančias duris ant parketo ar plytelių


Stumdomos durys ant parketoŠiuolaikiniuose namuose slankiojančios durys jau seniai ne naujovė. Vis daugiau žmonių renkasi šį funkcionalų baldą pritaikyti įvairiose namų erdvėse, pasirenkant ne tik netradicines formas, bet ir spalvas bei raštus. Tačiau šis modernus mechanizmas reikalauja paisyti šiokių tokių taisyklių, jei ketinama įsirengti slankiojančias duris.

Dažnai žmonės baiminasi, kad slankiojančių durų negalima įrengti ant plytelių ar parketo. Toks noras iškyla todėl, kad nemažai būstų, kuriuose vis dar yra parketo grindys. Taip pat dažniausiai toks klausima skyla tuomet, kai slankiojančias duris norima įsirengti virtuvėje arba vonioje. Dažniausiai šių namų erdvių grindys išklotos plytelėmis.

Ar nesugadinsiu grindų?

Dažniausiai žmonės, norintys įsirengti slankiojančias grindis ant plytelių ar parketo, jaudinasi, kad šis modernus mechanizmas paprasčiausiai sugadins nemažai kainuojantį grindų paviršių. Tačiau dėl to jaudintis nederėtų. Jei samdysite profesionalų meistrą ar bent jau žmogų, kuris nusimano apie slankiojančių durų mechanizmus, nemalonumų išvengsite. Dažnai gyventojai nusprendžia ir patys susimontuoti slankiojančias duris ant parketo ar plytelių. Tuomet svarbiausia paisyti kelių paprastų taisyklių:

  • Svarbiausia, kad durų bėgeliai būtų pritvirtinami tiesiai ir nesudarytų galimybės ratukams išlįsti ir subraižyti paviršių.
  • Netvirtinkite bėgelių tiesiogiai prie grindų ir nesukurkite galimybės ratukams jas subraižyti.
  • Geriausiai bėgelius tvirtinti lipnia juosta, kuri padės atskirti bėgelius nuo grindų. Tuomet ne tik išvengsite grindų gadinimo, bet tuo pačiu tarp durų ir grindų neliks tarpo, taigi nesikaups nereikalingi nešvarumai.
  • Kad išvengtumėte durų trankymosi ir neatsitiktų taip, kad durys netyčia nubėgs nuo bėgelių, pasirūpinkite specialiais slopintuvais. Jie neleis durims atsitrenkti užsidarant ir atsidarant, taip apsaugosite jas ir grindis.


SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams