Kaip įnešti pavasariško vėjo į savo vonią?


zaliavonia2

Atėjus šiltesniems orams norisi atsinaujinti. Moterys puola atsinaujinti garderobą, tačiau eilė ateina ir namams. Visi norime, kad pavasario saulė ir namus nušviestų kažkokia nauja šviesa ir emocija. To galima nesunkiai pasiekti. Šiandien norime pasiūlyti kelias paprastas idėjas, kaip galima lengvai ir nebrangiai atnaujinti savo vonią, suteikti jai kitą įvaizdį ir praturtinti pavasarišku gyvumu.

Atsikratykite žiemos speigų

Pirmiausia, norint atnaujinti vonios kambarį ir įnešti kažko šviežio ir naujo, teks atsisakyti jau susenusių daiktų ir neigiamą energiją skleidžiančių smulkmenų. Patraukite sunkius rankšluosčius, nukraukite apstatytas spintas ir lentynas. Kritiškai pažiūrėkite į vonios reikmenų bagažą – gal kažko jau nenaudojate dar nuo praėjusio pavasario? Tikėtina, kad vis dar laikote vonioje daiktus, kurių nenaudojate arba ją apkrovėte nenešiojamais drabužiais, skalbiniais. Iškuopkite visa tai, o daiktus suslėpkite į spinteles ir pamatysite, kad kvėpuoti taps lengviau.

Įneškite spalvų

Žalia – pavasario spalva, kuri puikiai dera vonioje. Įneškite šios spalvos į savo vonią ir pamatysite, kad joje pasijusite geriau. Tam nereikia naujų plytelių ar kriauklės, gali pakakti nedidelių detalių. Pavyzdžiui, sukabinkite nedidelius žalius rankšluostukus, pakeiskite atsibodusią muilinę ir dantų šepetėlių laikiklį į žalius aksesuarus. Įsigykite žalią plaušinę, o iš vonios kraštų padėkite po kelias skirtingų dydžių žalis žvakes. Jau šviesiau ir jaukiau? Dar nedidelis žalias kilimėlis prie vonios ir vaizdai tarsi po šviežio remonto!

Naujas įvaizdiszalia vonia

Labai patogu sukurti naują įvaizdį paketus kelis ar vieną elementą. Voniai puikiai kvėpuoti padeda ir erdves atveria neuždari sprendimai. Pavyzdžiui – stumdomi mechanizmai. Juos vonioje galima naudoti beveik visur. Pakeiksite plastmasines dušo užuolaidėles ir vietoj jų įtaisykite slankiojančias stiklines dureles. Slankiojančios durelės puikiai tiks ir spintelėse, taip pat pakabinamai lentynai su veidrodžiu. Šis sprendimas suteiks patalpai lengvumo ir vonia kaip mat pakvips pavasariu.

 

Daugiau atspindžių

Šilumos, gerų emocijų ir atsinaujinimo patalpai visuomet suteikia natūrali saulės šviesa. Vonioje greičiausiai nepavyks įmontuoti lango, kad į jį patektų keli saulės spinduliai, tačiau juos galite sukurti, pasitelkę fantaziją ir šiek tiek tinkamų detalių. Papuoškite vonią vienu ar dviem veidrodžiais, pasirinkite stiklo dekorą spintelei ir pamatysite, kad vonia prašvis ir atgis akimirksniu. Štai Jums ir pavasariškas vėjas Jūsų snaudžiančioje po žiemos vonioje.

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams