Kaip dažnai reikia keisti baldus?


Žmogus, gyvenantis nuolat atsinaujinančiame ir besikeičiančiame pasaulyje, normalu, nori, kad ir jo aplinka, o kartu ir namai, taip pat keistųsi. Dažniausiai namuose svarbiausią vaidmenį vaidina čia esantys baldai. Jie kuria interjerą, nuotaiką, užpildo erdvę. Dažniausiai baldus perkame ilgam laikotarpiui. Kuriam? Nežinia. Todėl, kai namuose norime atsinaujinti, imame galvoti, ar ne laikas pakeisti baldų?

baldu keitimas

Kaip žinoti, kad baldus keisti dar anksti?

Atsakyti į šį klausimą labai paprasta – nereikia keisti baldų, jei juos pakeisti užsimanėte staiga. Baldų gamintojai ri namų interjero specialistai pripažįsta, jog dažniausiai žmonės namuose baldus keisti sumano rudenį ir pavasarį – kai vyksta gamtos kaita. Keičiantis metų laikams, atmosferos nuotakos labai veikia kai kuriuos žmones, todėl ir jiems ne retai norisi atsinaujinti. Dažniausiai tokiu atveju pirmuoju taikiniu tampa namai. Todėl specialistai teigia, jog jei noras keisti baldus kilo keičiantis metų laikams, ne pro šalį būtų palaukti mėnesį ir tuomet vėl paklausti savęs, ar vis dar norisi pakeisti baldus? Gali būti, kad užliūliavusi metų laikų kaitos akimirka bus prabėgusi. O naujovių norą galite paprasčiausiai patenkinti pakeitę baldų išplanavimą viename ar kitame namų kambaryje.

Kada laikas keisti baldus?

Kai baldus reikia keisti, daugelis sužinome pačiu laiku. Dažniausiai baldai iki tol tiesiog atitarnauja jiems duotą laiką. Kai sieninė spinta jau nebesivarsto, kai iš komodos ima kristi stalčiai, virtuvinės spintelės durys nebeužsidaro dėl pasikeitusius formos – visa tai ženklas, jog laikas keisti baldus. Kitaip tariant, leiskite baldams atitarnauti jiems skirtą laikotarpį. Žinoma, net ir tais atvejais kai baldų spalva pasikeitė ar atsirado pažeidimų, juos vis dar galima suremontuoti, tačiau kai kurių laiko žymių nepanaikins net geriausias restauratorius.

Kiek laiko turi tarnauti baldai?

Šis klausimas labai sudėtingas ir baldų gamintojai jį girdi labai dažnai. Vienareikšmiškai į jį atsakyti sunku, tačiau ne pro šalį apie tai pasiteirauti pardavėjų, pas kuriuos perkate baldus. Baldų tarnavimo laikas labai skiriasi ir priklauso nuo medžiagų, iš kurių jie pagaminti. Pavyzdžiui, baldų masyvo baldai gali tarnauti kelis dešimtmečius, tuo tarpu virtuvės komplektas iš medžio laminato geriasiu atveju tarnaus 15 metų be restauracijos.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams