Kaip atrasti ir sukurti savo interjero stilių?


Namų jaukumas ir interjero stiliai – niekad neišsenkančios temos. Keičiantis tendencijoms, keičiasi ir namų dizainas, jau pripažinti stiliai taip pat atnaujinami ir vis kitaip sužiba namuose. Jei norite namuose sukurti savo interjerą, teks kaip reikiant palaužyti galvą, kokį stilių geriausiai pasirinkti. Mat jų gausa ir pavadinimų įvairovė gali kaip reikiant susukti galvą. Tačiau mes turime kelis patarimus, kurie tikrai padės atrasti savąjį stilių ir mėgautis harmoningu namų įvaizdžiu.

unikalus interjeras

  • Kad ir kaip nenorėtumėte, prieš išsirinkdami savo namų interjerą, teks susipažinti jei ne su visais, tai bent su kai kuriais stiliaus. Klasika, modernizmas, angliškasis, aristokratiškasis, rytietiškas stiliai. Tai tik keli iš galimų variantų, kuriuos galima sukurti įvairiose namų erdvėse. Pasidomėkite populiariausiais stiliais, pasižiūrėkite, kokios savybės jiems būdingos. Išsirinkite sau tinkamiausią ir pagalvokite, kaip jį galėtumėte pritaikyti savo namams.

  • Labai svarbi pamoka – ne mėgdžioti, o kurti. Jei pamatėte žurnale ar lankstinuke dailią klasikinę svetainę, dar nebūtinai visus namus kurti klasikos interjeru ir tuo labiau ieškoti visiškai analogiškų baldų kaip paveikslėlyje. Pabandykite pajausti stiliaus polėkį ir namuose sukurti kažką unikalaus ir savotiško.

  • Išsirinkę namų stilių geriausiai jo laikytis visose namų erdvėse. Tai reiškia, kad nebus labai stilinga ir žavu, jei savo miegamąjį įrengsite prabangiu barokišku stiliumi, o svetainėje vyraus modernizmas, išreikštas ryškių spalvų deriniais. Visuose namuose turi jaustis harmonija, tad įrenginėdami skirtingas patalpas išlaikykite to paties stiliaus dermę.namu interjeras

  • Kurdami savo namus, nepamirškite, kad namai turi būti Jūsų tvirtovė ir Jūsų vizitinė kortelė. Kurkite juos taip, kad juose jaustumėtės jaukiai. Tačiau nepamirškite, jog reikia laikytis ir tam tikrų interjero taisyklių, kad namuose galėtumėte atsipalaiduoti ir ankščiau neapgalvotos smulkmenos vėliau neerzintų. Viena tokių gali būti neapgalvoti spalvų deriniai. Kurdami interjero stilių namuose pasikonsultuokite su dizaineriu arba pasidomėkite, kokias spalvas dera tarpusavyje naudoti. Atkreipkite dėmesį, kad spalvos žmones veikia energetiškai, todėl paisykite specialistų patarimų. Štai pavyzdžiui, miegamajame reikėtų vengti per daug raudonos spalvos, kad galėtumėte tinkamai pasilsėti, o svetainės nereikėtų įrenginėti vien mėlynų spalvų deriniu, nes tuomet joje bus šalta ir nejauku.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams