Kaip atnaujinti seną spintą


Stumdomos durysGeros ir kokybiškos spintos (kaip tokią įsigyti – skaitykite čia) namuose gali tarnauti kone dešimt metų ir po šio laiko prie jų nebus dėl ko prikibti. Tačiau kartais namuose norisi atsinaujinti ir jiems įkvėpti šiek tiek naujos emocijos. Tam visiškai nereikia pirkti naujų daiktų ir prabangių baldų. Ieškote būdų atnaujinti savo senąją patikimą spintą? Štai keletas efektyvių patarimų, kaip jau šiek tiek pabodusį baldą atnaujinti, o namams suteikti naujų emocijų ir spalvų.

Į priekį su teptuku

Jei Jūsų spinta pagaminta iš medžio, medžio masyvo, medžio dulkių plokštės ar panašios medžiagos, vienas patikimiausių ir paprasčiausių būdų atnaujinti spintą – ją perdažyti. Tai puikus variantas, padėsiantis namams sukurti kažką naujo ir netikėto. Pasitelkite fantaziją, padabinkite savo spintą originaliais raštais, savo inicialais. Svarbu neprašauti renkantis dažų spalvą-jie turi derėti prie namų interjero, kad spinta netaptų namų akcentu, o atnaujinta puikiai tiktų prie kitų baldų namuose.

Rankdarbių metas

Puikus būdas atnaujinti spintą ir ją paversti originaliu baldu namuose – pasinaudoti dekupažo technika. Šiuolaikiškas būdas atnaujinti baldus ir daiktus, susikuriant jiems savotiško žavesio ir naujos idėjos. Dekupažo technika yra šiek tiek brangesnis būdas nei dažymas, tačiau tai garantuotai užtikrins, jog tokią spintą namuose turėsite tik Jūs. Dekupažu reikalingų medžiagų įsigysite specializuotoje parduotuvėje, o tada jau imkitės darbo. Namuose dekupažo pagalba Jūsų spinta įgaus Jūsų norimą viziją. Galbūt ji taps panaši į senovinius baldus, galbūt ją papuošite gamtos eskizais ar žmonių siluetais, o galbūt paversite ją panašią į nesibaigiantį laiško tekstą. Viskas Jūsų galvoje ir Jūsų rankose. Beje, taip atnaujintos spintos kaina įgaus naują vertę ir jei vėl nuspręsite atsinaujinti – seną galėsite lengvai parduoti.

Istorinis prisilietimas

Labai populiarus būdas, ieškant naujų sprendimų namų baldams – daiktų sendinimas ir restauravimas. Šiandien didžiuosiuose šalies miestuose galite rasti amatininkų ir baldų meistrų, kurie padės Jūsų spintai įgauti naują įvaizdį. Net iš paprastos spintos, sendaikčių meistrai gali sukurti tikrą meno kūrinį. Medžio masyvo spinta galės būti išraižyta ir priminti klasikinius laikus. Pasikliaukite profesionalais, jų sendinimo technika patikrinta, o rezultatas nustebins Jus. Namo parsivešite ne modernų, o senaisiais laikais alsuojantį originalų baldą.SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams