Kaip apsaugoti baldus kraustymosi metu?


Kraustymasis – rimtas procesas. Kraustantis iš vienos vietos į kitą reikia tiek visko daug apgalvoti ir suplanuoti, kad ne visuomet ir laiko tam atsiranda. Kraustymo paslaugos ne visuomet suteikia tokią pagalbą, apie kurią galvojote, todėl nemažai dalykų suplanuoti ir padaryti tenka patiems. Labai svarbu, kad planuodami kraustymąsi, daug dėmesio skirtumėte savo daiktams. Juk nesinori, kad persikrausčius į naują vietą tektu ir dalį baldų bei daiktų pirkti per naujo. Dalijamės keliais paprastais patarimais.

  • Naudokite matematiką. Kartais žmonės mano, jog visus daiktus kraustantis galima sudėti bet kaip į furgoną ir tiesiog pervežti. Tačiau jei namuose atrodo, kad daiktų nedaug, gali visai kitaip pasirodyti juos kraustant. Todėl dar prieš užsisakydami kraustymo paslaugas, išmatuokite visus savo baldus, kad galėtumėte tiksliai apskaičiuoti, kokios transporto priemonės Jums reikės.
  • Nepamirškite plėvelės. Kad ir kokius daiktus ketinate pervežti, visus juos reikia supakuoti. Kartais  žmonės mano, jog baldus galima gabenti paprastai ir jų apsaugoti nereikia. Tačiau tai netiesa, nes važiuojant baldai gali susipurvinti, o ką jau kalbėti apie nelaimingus atsitikimus, jei neplanuotai juos kažkas įbrėš ar aplies. Todėl pasirūpinkite baldų apsaugine plėvele, kad sudarytumėte kuo mažiau galimybės baldus pažeisti.
  • Prisiminkite dėliones. Jei vežate stambius baldus, tačiau jie lengvai išsimontuoja, patartina  kraustantis juos išrinkti. Dažniausiai taip gabenamos spintos slankiojančiomis durimis, sekcijos,  komodos. Jas lengva išrinkti ir surinkti, todėl gabenti dalimis juos žymiai paprasčiau ir patogiau. Taip jie ir vietos mažiau užims, ir sumažės tikimybė sulūžti.
  • Sukurkite planą. Kartais žmonės kraustymuisi pasikviečia į talką kaimynus ir nė negalvoja apie tai,  kad reikia sukurti planą ir tiksliai žinoti, ką po ko nešite. Tai labai svarbu, jei namuose turite didelių baldų ir daiktų. Pasirūpinkite, kad jie būtų išnešami iš namų pirmiausia, tuomet atsiras daugiau vietos judėjimui ir pagalbininkams.
  • Kiekvienas į vietą. Kraustymasis nesibaigia, kai visus daiktus sudedate į mašiną. Prieš išlydėdami juos į naują būstą, patikrinkite, ar visi baldai supakuoti tinkamai, ar nesudėjote daiktų taip, kad atsirastų tikimybė nelaimei. Pavyzdžiui, apsistenkite prie medinių baldų nepakuoti dūžtančių indų ar virtuvės talpų su skysčiais ir maistu.

 

 SLIDER slankiojančios sistemos –

nepraslysta pro akis

Išsirinkite spintąGamintojams